Українська правда

Відбулося засідання Ради футбольного клубу "Бескид"

21 лютого 2017 року відбулась засідання Ради футбольного клубу «Бескид» м. Надвірна. Участь в засіданні взяли заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, начальник відділу молоді та спорту РДА Христина Богославець, члени Ради футбольного клубу «Бескид».
Серед основних питань присутні розглянули та схвалили кандидатуру президента клубу в особі депутата міської ради Олега Даціва, яку представлять на сесії районної ради 16 березня 2017 року для погодження депутатським корпусом, та затвердили головного тренера футбольної команди «Бескид» м. Надвірна, ним став Олег Тащук.
На даний час футбольний клуб «Бескид» розпочинає підготовку до другого кола чемпіонату області, тому перед новим тренером стоїть основна задача – це поповнити склад команди вправними гравцями, перш за все з Надвірнянського району. Фінансування клубу здійснюється за кошти з районного та міського бюджетів.
Заступник голови районної ради Ігор Писклинець зазначив, що головне зберегти в районі футбол адже, він має своїх прихильників і вболівальників, а також достатню кількість бажаючих дітей стати футболістами. Керівництво району в свою чергу підтримує даний вид спорту і сприятиме його розвитку на теренах Надвірнянщини, тому фінансування футбольного клубу «Бескид» м. Надвірна необхідне для гідного представлення району в обласних чемпіонатах.
Олег Тащук подякував за довіру і наголосив, що працюватиме з гравцями на позитивний результат однак, його слід очікувати протягом певного часу, необхідно сформувати дружню і сильну команду.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка