Українська правда

ДСЮШ

Турнір з міні-футболу пам'яті захисника з Надвірнянщини

11 лютого, у ЗОШ №1 міста Надвірна відбувся турнір з міні-футболу пам'яті захисника з Надвірнянщини бійця «ДУК-Правий Сектор» Дмитра Ломея «друг ЛОМ».
Турнір ініціювали ГО "Обласна спілка учасників АТО" спільно з Надвірнянською спілкою АТО, департаментом у справах ветеранів, спілкою загиблих і зниклих безвісти, УДА-ДІЯ та "Правим Сектором". Підтримали та організували пам’ятний захід керівництво району.
Вітали учасників директор департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА Віталій Яворський та головний спеціаліст Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Івано-Франківської області Володимир Веркалець. Також вони вручили дружині Дмитра Ломея Надії подарунки для неї та синів Героя.
Голова районної ради Іван Гурмак привітав присутні команди вояків на теренах Надвірнянщини і наголосив, що пам’ять про українських Героїв повинна жити вічно, бо за мир і спокій на рідній землі вони віддали найдорожче – власне життя. Такі заходи присвячені загиблим захисникам української держави вкотре свідчать про те, що їх подвиг безцінний і Україна буде єдиною та незалежною адже, московському окупанту протистоять справжні українські воїни, сповнені національним духом та перемогою.
За допомогою жеребкування в напруженій та одночасно дружній атмосфері команди зіграли між собою кілька матчів. В підсумку перемогу здобула команда УДА-ДІЯ, друге місце посіла команда "Правого Сектору", третє – команда ГО "ОСУ АТО", четверте – вихованці місцевого ліцею.
Нагадаємо, що Дмитро Ломей загинув під селищем Піски на Донеччині 23 лютого 2015 року. В Героя залишилася дружина та двоє дітей.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Червень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5