Українська правда

В Надвірній готуються 60 боксерів з усіх куточків України

З 25 липня по 7 серпня в містечку Надвірне, що на Іванофранківщині проходять Навчально-тренувальні збори в рамках підготовки збірної України з боксу серед юнаків (2001-2002 р.н.) до турніру найсильніших боксерів України, який прийматиме в кінці серпня м. Коломия . Цей старт вважається головним в поточному році, адже за його підсумками формується збірна України для участі в чемпіонаті Європи.
Серед близько 60-ти боксерів, що беруть участь у зборі є і п’ять уманських бійців. Це Шиманський Ростислав (38.5 кг), Швець Сергій (40 кг), Івасюк Валентин (40 кг), Колісніченко Максим (44.5 кг).
Даний захід виходить дуже корисним, адже Надвіра – це містечко серед Карпатських гір. І окрім звичайного тренованого процесу юні боксери можуть насолоджуватись прекрасного природою та чистим повітрям. Хочеться подякувати за організацію корисного та цікавого збору куратору НТЗ Вінтоняку Т.М. , а також старшому тренеру збірної України з боксу серед юнаків Кудінову О.Б. Завдяки цим людям в такий складний час Надвірна змогла прийняти аж 60 боксерів з усіх куточків України. І головне – всі залишаються задоволеними, - інформує Уманська федерація боксу "Ринг".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка