Українська правда

Міська рада висловлю співчуття з приводу смерті Володимира Луціва

7 вересня зупинилось серце неперевершеного музиканта, співака-бандуриста, Почесного громадянина м.Надвірна, громадського діяча, невтомного будівничого України, людини зі світовим ім’ям – Володимира Луціва. Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток культури і мистецтва не тільки нашого міста і краю, а й цілої України важко переоцінити. Виступи у багатьох країнах світу: США, Канаді, Австралії, Німеччині, Італії, Нідерландах, Бельгії, Австрії, Швеції, зокрема, і в рідній Україні. Два великих концерти та спільні хори для Архієрейської Служби Божої у Соборі св. Петра у Римі, з нагоди 1000-ліття Хрещення України. Під час своєї співочої й організаційної діяльності співпрацював зі Світовим Конгресом Вільних Українців, Українським Конгресовим Комітетом Америки, Комітетом українців Канади, Народним Союзом у США, Центральним Представництвом Українців Німеччини, Бельгії, Голландії, а найбільше із Союзом Українців у Великобританії (СУВБ) та Об’єднанням Українців у Великій Британії. Відзначений Державними нагородами – Орденами «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів.
Володимир Луців ніколи не забував своїх Карпат, земляків і повсякчас гордився, що він – Українець. Бо тільки у рідних стінах можна почуватися господарем своєї землі. У своїх піснях пан Володимир завжди старався доносити до людських сердець пісні про життя в Україні, любов до матері.
Кожного року Володимир Луців не лише відвідував Україну, а й активно займався громадською, культурно-просвітницькою роботою, поповнював фонди Музею історії Надвірнянщини новими експонатами, літературою тощо. Також щиро вболівав за суспільно-політичну ситуацію в Україні і старався зробити все залежне від себе для розбудови і процвітання Української держави. “Я — українець! Я нестиму людям українську культуру, щоб Україна була знана в усьому світі”, — життєве кредо маестро Володимира Луціва, який жив Україною до останнього подиху…
В.о. міського голови, колектив, виконавчий комітет та депутати Надвірнянської міської ради висловлюють свої щирі співчуття родині з приводу великої втрати. Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, вся надвірнянська громада разом з Вами низько схиляє голову у скорботі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину. Світлий, добрий спомин про великого митця Володимира Луціва завжди житиме в серцях усіх, хто його знав, любив та поважав. Вічна пам’ять!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка