Українська правда

На території ЦТТ для послуг водіїв і працівників спорудили та освятили капличку св. Миколая

Цех технологічного транспорту, який працює у Пнів`ю, по праву є справжнім двигуном роботи НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ "Укрнафта". Бо саме водії дбають про довезення працівників до нафтових промислів і далекого Берегомета, Микуличина, Лукви та інших родовищ. Завдяки їхній відчайдушності і сміливості, бо без цих якостей гірськими дорогами і не проїдеш, до цехів довозять «чорне золото».

Нещодавно на території ЦТТ для послуг водіїв і працівників спорудили капличку св. Миколая Мирійського. Відтепер усі бажаючі можуть висловити святому свої молитви щодо захисту й опіки у маршрутах та духовно причаститися і зцілитися. Як ще здавна відомо, святий Миколай зарахований до лику святих, опікується воїнами, водіями, подорожуючими та допомагає бідним у скруті. Тож і не дивно, що саме на його честь освятили капличку біля цеху ЦТТ. Всі роботи виконали фахівці названого цеху, які зуміли вкласти частинку душі у споруду, де звеличуватимуть святе ім`я.
На урочистому освяченні, яке відбулося на саме свято Миколая, святиню поблагословили й окропили водою священики традиційних українських церков. Мов би до небес злітала щира молитва і прохання про опіку до святого. Декан Пнівський, отець-мітрат УГКЦ Богдан Михайлина сказав, що у писанні мовиться, що даремно будує будівничий, коли Господь не пильнує дому його. Ми з вами є тими співбудівничими цієї каплиці. Кожний, хто проходитиме повз, чи водій, який сідатиме за кермо, проситиме святого Миколая про заступництво.
В освяченні каплиці взяли участь начальники НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимир Чуприна та ЦТТ Ігор Юркевич, які всіляко підтримували і сприяли цьому будівництву.
То ж нехай вся праця колективу НГВУ «Надвірнанафтогаз» відбувається під покровом Божого благословення й опіки янголів-охоронців.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6