Українська правда

Людське прокляття? На водозаборі НПЗ сталася біда з екскаватором, який не давав спокою жителям

Вночі з 24 на 25 лютого цього року на території водозабору ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" стався нещасний смертельний випадок з екскаватором підприємства, який перекинувся у водойму. Внаслідок перекидання водій загинув на місці. Станом на даний час поліцією відкрито кримінальне провадження, триває слідство. За попередньою версією водій грубо порушив правила з охорони праці - надто близько під‘їхав до берега технічної водойми.
Як інформувала раніше Надвірнянська правда жителі вулиць Кривоноса, Зелена, Галечко, Богуна та В.Великого міста Надвірна обурені нічною роботою важкої техніки в нічний час на водозаборі ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття", що розташований в районі дамби. За словами жителів шум від роботи екскаватора, навантажувача та іншої важкої техніки, крики працівників порушує нічний спокій громадян, які проживають у районі водозабору Надвірнянського НПЗ.
Пані Волинська з вулиці Кривоноса каже: "Цілком зрозуміло роботи пов‘язані з різким погіршенням погодніх умов - сильним похолоданням і підприємство намагається уникнути негативних наслідків. Однак, дивним є те, що в "білий" день роботи не проводяться, а до інтенсивних робіт вдаються вночі, коли люди відпочивають. Багатотонний екскаватор кружляє навколо водойм водозабору і до забору води на дамбі річки, шум від техніки відлунням йде на наші домівки. В нас є внуки, діти, мій чоловік колись працював на заводі і ми маємо право на повноцінний відпочинок вночі, а не на безсонні ночі від екскаваторного шуму".
Житель вулиці Зелена пан Роман Андрійович стверджує: "Раніше такого не було, а останнім часом при погіршенні погодніх умов Нафтохімік постійно вдається до нічного порушення громадського порядку, хлопці вночі працюють, а вдень гріються міцними напоями..., вони так гріються за роботу в нічний мороз і шефи їм не забороняють. Незрозуміло і дивно чому, знаючи завчасно прогноз погоди, заводчани в білий день не вживають відповідних заходів, а поночам горують технікою, не даючи спати місцевим жителям. Ця важка техніка й так добряче розбила дорогу на нашій вулиці".
Якщо і далі буде порушуватися нічна тиша жителі зазначених вулиць налаштовані звернутися до керівництва заводу, міста і до правоохоронних органів району допомогти у вирішення вказаної проблеми.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка