Володимира Паська призначено головою Надвірнянської РДА (фото) В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата

Українська правда

Минулого тижня в Надвірні відбувся гендерний семінар для жінок

На даному заході висвітлювалась актуальність проблем жіночої праці та реальність сучасного життя. Про традиційні гендерні стереотипи, що обмежують свідомість щодо працевлаштуваннята становище жінкив суспільстві розповіла провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк.

У ході семінару було обговорено причини виїзду жінок за кордон, особливості працевлаштування поза межами України.На основі прикладів з власного життєвого досвіду учасники семінару розповідали про переваги та недоліки роботи за кордоном, ділилися думками, обговорювали ситуації.
Жінкам були роздані опитувальники: «10переваг у прийнятті на роботу», де вони перераховували  переваги щодо працевлаштування з метою освідомлення своїх сильних сторін. надбання навичок впевненості.
Розглянуті особисті приклади спроб пошуку роботи внесли в семінар характер «живої» дискусії, адже безробітні змогли поспілкуватися, розповідаючи  історії жіночих доль, обговорили прогресивні вчинки в трудовій діяльності.
Проводячи такі заходи, можна з упевненістю твердити, що вони допомагають формувати у безробітних жінок адекватну самооцінку, впевненість у власних силах, бо на них відпрацьовуються навички самопрезентації та самопошуку, виконуються вправи, що підвищують самооцінку та впевненість у собі. Семінари, що проводяться в центрах зайнятості, допоможуть жінкам розв'язати питання зайнятості та сприятимуть профілактиці депресії, яка спостерігається в частини з них.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Січень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2