Українська правда

13 450 грн. залишилося зібрати УББ для перинатального центру Надвірнянської ЦРЛ

Районна лікарня Надвірнянського району Івано-Франківської області скоро перетвориться на міжрайонний перинатальний центр, вже розпочато реконструкцію корпусів. Але, як завжди, на все грошей не вистачає. Українська біржа благодійності просить допомогти зібрати гроші для обладнання реанімаційних міст для немовлят. За результатами зібраних коштів пізніше буде прийнято рішення про першочерговість закупівлі і точний перелік обладнання. Станом на даний час до загальної суми в розмірі 200 000 грн. залишилося зібрати 13 450 грн.
Центральна районна лікарня (ЦРЛ) Надвірнянського району Івано-Франківської області – заклад на 370 ліжок, в підпорядкуванні якого знаходяться пологовий будинок, дитяча лікарня, 3 міських лікарні та 7 сільських амбулаторій. У цих закладах працює 265 лікарів. Велика увага приділяється охороні здоров’я матері та дитини. Нещодавно розпочато роботи по реконструкції пологового будинку. У результаті реорганізації системи охорони здоров’я Надвірнянську ЦРЛ буде перетворено на міжрайонний перинатальний центр, в якому надаватимуть висококваліфіковану допомогу вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим. Вимоги до міжрайонного перинатального центру є вкрай високими, і в реконструкцію приміщень та придбання медичного обладнання потрібно вкласти ще значні ресурси.
Наразі лікарні потрібні обладнані робочі місця для відділення інтенсивної терапії новонароджених, оскільки заклад надаватиме допомогу недоношеним і хворим малюкам з Надвірнянського та сусідніх районів Івано-Франківської області. Зокрема, вкрай необхідним є апарати штучної вентиляції легенів, кардіо-респіраторні монітори, джерело променевого тепла, реанімаційні набори. На жаль, бюджетних коштів, як завжди, не вистачає й заклад дуже потребує спонсорської допомоги. В зележності від зібраної суми можна буде придбати частину цього устаткування.
У пологовому будинку працюють досвідчені неонатологи, які створили всі умови для надання реанімаційної допомоги виходжування дітей у критичному стані. Персонал пологового будинку проявляє ініціативу і є зацікавленим у вдосконаленні відділення інтенсивної терапії новонароджених, і за будь-якої нагоди намагаються отримати додаткове навчання. Фахівці закладу постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня, часто беруть участь у тренінгах, які проводяться в Україні міжнародними організаціями та програмами. Необхідне обладнання дозволить лікарям у повній мірі застосовувати сучасні знання та навички, рятуючи життя новонароджених.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка