Українська правда

Володимир Грабовецький зробив чергову добру справу (фото)

Надвірнянський районний центр дитячої творчості отримав від благодійного Фонду Юрія Дерев’янка три вікна, 15 столів та 90 стільців. Вікна та меблі для Надвірнянського центру дитячої творчості. "Мені завжди приємно приїздити в Центр дитячої творчості. Багато років тому я сам відвідував тут гурток авіамоделювання. Добре розумію проблеми закладу. Знаю, наскільки важливо і для викладачів, і для вихованців мати умови для повноцінної роботи — для розвитку", — каже голова благодійного Фонду Володимир Грабовецький.

Директор Центру Лілія Грицюк наголошує, що на початку навчального року зголосилося дуже багато дітей у гуртки. Раніше заклад не міг прийняти всіх бажаючих — не було потрібної кількості меблевого інвентарю, щоби облаштувати класи. "Останнім часом ми спостерігаємо великий попит на навчання дітей у гуртках образотворчого  та декоративно-прикладного мистецтва. Вчитися малювати і працювати в колективі хочуть навіть діти п"ятирічного віку, тож маленькі стільці та столи були дуже потрібні. Комплект меблів, який ми отримали, дав змогу відкрити ще чотири класи. І ми прийняли всіх діток, хто хотів займатися улюбленою справою", - ділиться радістю Лілія Грицюк.
Вихованці та вчителі також подякували благодійному Фонду за встановлення нових енергоощадних вікон у Гуцульській світлиці.

При Центрі дитячої творчості діє 125 гуртків, 1876 дітей замаються у вокальних, танцювальних, спортивних, художніх, туристсько-краєзнавчих, релігійних та інших гуртках. Кожна дитина тут обов"язково знайде заняття до душі, відзначає директор ЦДТ Лілія Грицюк. Оскільки це районний центр, то частина гуртків діє на базі шкіл району, уточнює вона.

До Великодня Надвірнянський районний Центр дитячої творчості отримав від Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев"янка набори для писанкарства та синтезатор для музичного супроводу свята.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка