Українська правда

ДСЮШ

Вимоги у пасічнянців чіткі – негайний та повний ремонт дороги с.Пасічна, а інакше дорога буде заблокована

Як вже повідомлялося, жителі села Пасічної Надвірнянського райолну перекрили центральну дорогу. Це вже не перша протестна акція. Керівництво РДА та «Облавтодору» вже не раз обіцяли жителям села, що ніяка важка техніка не поїде по їхній дорозі, доки не будуть завершені ремонтні роботи. Дорогу селяни розблокували. Та пройшов час виконання обіцянок і 28 жовтня жителі с.Пасічної вдалися знову до блокування дороги. Терпіння людям прийшов край. Основною причиною перекриття селянами дороги являється стан автошляхів.
І ось уже другий день люди не пропускають вантажний транспорт, який є основною причиною того, що асфальтне покриття не витримує інтенсивного руху 30-ти тонних машин зі щебенем та лісом. Надвірнянський кар’єр зупинився через блокування дороги, лісовози не вивозять лісосировину, технологічний транспорт нафтової галузі не може доїхати до гірських об’єктів.
В перший же день після зустрічі страйкарів з керівниками РДА, працівники дорожньої служби розпочали ремонт дорожнього покриття. Привезли 3 тонни асфальту, розгорнули по ямах на 50 метрах траси і понадіялися, що страйкуючі розійдуться.  
Як повідомив Олексій Типусяк, учасник протестної акції: «Хоча ремонтні роботи розпочалися,  знаючи ці хитрі та брехливі маніпуляції збанкрутілої влади, дорогу не розблоковано. Люди не вірять масним обіцянкам владних чиновників. Вони вже навчені гірким досвідом попередніх протистоянь. Це не перше перекриття дороги в гірських селах Пасічної, Зеленої, Бистриці. Як в 2011 році, 2012 році так і цьогоріч ремонтники заїздили в село, розпочинали ремонт, блокування дороги знімали і на другий же день пропадали і працівники дорожньої служби. Сьогодні вимоги у страйкарів чіткі: повний ремонт дороги і мостів, які ще з повені 2008 та 2010 років знаходяться в аварійному стані».
На зустріч з людьми прибув заступник голови Надвірнянської РДА С.Іроденко. Та розмова не склалася. Люди стоять на своєму до останнього: повний ремонт дороги, а інакше дорога буде заблокована!
Питання стану доріг в Надвірнянському районі не виникло сьогодні. Про цей жахливий стан наголошувалося вже не перший раз. Надвірнянська районна рада неодноразово приймала звернення до ОДА, Президента та Кабміну щодо утримання доріг державного й обласного значення, які знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2