Українська правда

ДСЮШ

Богдан Куфрик: "Матеріал просто вийде в світ і без коментаря Дерев'янка"

Вчора НП оприлюднила інформацію про те, що заступник головного редактора газети “Експрес” Богдан Куфрик у приватному повідомленні народному депутатові Юрієві Дерев'янку в соціальної мережі “Фейсбук” повідомив останнього про те, що має намір прив'язати прізвище політика до спірної ситуації навколо землі на березі річки Бистриця.

У вчорашньому коментарі Фіртці, прес-служба депутата висловила підозри у тому, що видання “Експрес” не дотримується журналістських та етичних стандартів, подаючи нібито однобоку та неправдиву інформацію, та припустила, що у наступних номерах газети “Експрес” може з'явитися матеріал, у якому згадується прізвище Юрія Дерев'янка у маніпулятивному аспекті.
За словами прес-служби, написання відкритого листа зумовила неможливість зв'язатися з Богданом Куфриком протягом трьох наступних днів. На численні телефонні дзвінки та повідомлення журналіст не відповідав.
“Якщо журналіст повідомляє, що готується відповідний матеріал, проте уникає зв'язку з можливим фігурантом матеріалу, це означає, що йому нецікава та неважлива позиція цієї людини, - повідомили у прес-службі Юрія Дерев'янка. - Отже, є всі підстави вважати, що “Експрес” подає викривлену та неповну інформацію та не поважає необхідність отримання читачами повної та об'єктивної інформації”.
А сьогодні і керівник відділу регіональних редакцій газети "Експрес" Богдан Куфрик прокоментував ситуацію, оприлюднену народним депутатом від Прикарпаття Юрієм Дерев'янком, у тому числі — щодо листування у мережі Facebook.


Листування із нардепом Юрієм Дерев’янком у соціальній мережі Facebook Богдан Куфрик вважає не приватним, а службовим, і переконує: Юрій Дерев’янко свідомо не коментує інформації щодо дерибану землі у Надвірні.
— Розкажу усе по порядку, — зазначив Богдан Куфрик —  Отримав інформацію, що в Надвірній на підставних осіб роздано шість гектарів землі на березі річки Бистриця. До цієї справи мають відношення люди про котрих вже писали (http://gk-press.if.ua/node/5073) й що до цієї історії має відношення нардеп Деревянко. У четвер, 22 серпня, я кілька разів телефонував нардепу Деревянку, щоб отримати його коментар однак він не брав трубку, писав смс. Тишина. Тож написав у ФБ. А у Дземброні, де я проводив вихідні мобільний МТС не тягне, - підтвердив Богдан Куфрик факт відстуності з ним звязку в останні дні.
Журналіст переконує: жодного слова неправди за ним — немає.
— Матеріал просто вийде в світ і без коментаря Деревянка, - стверджує журналіст.
 
За матеріалами
firtka.if.ua

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6