Українська правда

Чому відверто бреше Богдан Куфрик в газеті "Експрес"? (фото)

В минулотижневій газеті "Експрес" №114(7204) опублікована стаття Богдана Куфрика під назвою "Хрест украли вночі". В статті мовиться про події, які мали місце на початку жовтня цього року, а саме намагання групи осіб на чолі з міським головою Зіновієм Андрійовичем незаконно встановити символічний Хрест на приватизованих ділянках в урочищі "За мостом" біля гори Городище в Надвірній. Автор вказаної статті  Богдан Куфрик зазначає, що "сьогодні ж місце, де мали встановити Хрест заблоковане вантажним транспортом і під охороною бритоголових молодиків. А щоб люди не могли потрапити на лівий берег Бистриці, на мосту через річку зрізано перила та сходи".
Як видно з фото, станом на 23.10.2013 року ніхто не зрізав сходи і перила на мості через річку Бистриця в м.Надвірна, всі під'їзні шляхи відкриті та доступні. Натомість біля місця, де незаконно планувалося встановити символічний Хрест групою осіб на чолі з мером, встановлено буду з вантажного автомобіля. Жодної охорони, жодних перешкод проходу чи проїзду до гори Городище, трампліну чи "третього спуску" не має.
Чому відверто бреше Богдан Куфрик в газеті "Експрес" невідомо, однак істина журналістських розслідувань має бути об'єктивною та правдивою.
Разом з цим, слід вказати, що в Надвірній подейкуть про дивакуватість колишнього надвірнянця, а сьогодні журналіста газети "Експрес" Богдана Куфрика.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка