Українська правда

ДСЮШ

На базі Парищенської ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшов семінар творчої групи вчителів початкових класів

24 жовтня 2013 року на базі Парищенської ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшов семінар Творчої групи вчителів початкових класів з питання «Сучасні педагогічні технології – шлях до розвитку життєдіяльної творчої особистості» ( керівник творчої групи Т.Скрипник).

Із словами «Ласкаво просимо!» на порозі школи гостинно зустрів учасників семінару директор школи Микола Іванович Левицький та запросив у вестибюль оглянути виставку осінніх композицій.
Учасники провели засідання за круглим столом, де із вступним словом виступив директор школи, розповівши про будні і свята шкільної родини, здобутки та досягнення. З любов’ю та теплом дирекція школи висловлювалась про роботу педагогічного колективу, зокрема вчителів початкових класів.
На першому організаційному засіданні творчої групи педагоги висловили бажання виготовити спільний творчий продукт роботи – розробку уроків позакласного читання за новим Держстандартом початкової загальної освіти. Перша група під керівництвом вчителя початкових класів Надвірнянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 Цісельської О.М. розроблятиме уроки для 2 класу, а друга група під керівництвом вчителя початкових класів Надвірнянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Парасюк О.І. - для 3 класу. Під час круглого столу, затвердивши теми уроків, учасники семінару поділились думками щодо розробки поурочних планів, презентацій та підбором матеріалів для уроків позакласного читання.
Учасники семінару відвідали урок-проект з природознавства в 2 класі на тему «Як народні прикмети допомагають передбачити погоду?» Урок підготувала і провела вчитель вищої категорії ,«старший вчитель» Чіх Г.В. Учні класу були поділені на групи «Наукові коротуньки», «Тижнева павутинка», «Запитайлики», «Криниця театру», «Вузлики напам’ять». Кожна група мала відповідне завдання, яке готувала з допомогою вчителя, бібліотекаря та батьків.
Педагоги дякували вчителю за цікавий, пізнавальний, насичений урок,де кожен взяв для себе багато корисного.
Чудовий настрій подарував учасникам семінару виховний захід, який підготували вчитель вищої категорії , «старший вчитель» Ковалюк Г.В. та вчитель образотворчого мистецтва Петрик В.В. (вчитель вищої категорії, вчитель-методист). Свято-мозаїка «Який чудовий оцей світ» розкрило таланти учнів школи. Діти чудово декламували вірші, дзвінко співали пісні. А які танці виконували школярі! Це були і моряки й морячки, і бешкетливі «Пеппі-Довгопанчохи», і непосидючі виконавці рок-н-ролу. Та найбільш вразив дитячий ляльковий театр із виставою про невиховане паця, де актори самі шиють ляльки, малюють декорації, розучують ролі та управляють лялькою під час вистави.
Під час підведення підсумків семінару члени творчої групи дякували та говорили якнайкращі слова про відвіданий урок та виховний захід.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2