Українська правда

Священики Ланчинського деканату говорили з владикою Василієм про парафіяльне душпастирство (фото)

Вчора Адміністратор Коломийсько-Чернівецької єпархії Преосвященний Кир Василій (Івасюк) зустрівся із священиками Ланчинського деканату. Обговорення парафіяльного душпастирства у деканаті Архієрей та священики здійснили у храмі Зіслання Святого Духа селища Ланчин Надвірнянського району.

Під час зустрічі єпископ ознайомився з працею священнослужителів на парохіях. Єпископ звернув увагу духовенства на велич і відповідальність священичого покликання: “Кожний з вас є світлом і сіллю. Світло і сіль - це ваше служіння, яке має стати прикладом до наслідування вірними. Жертвуйте себе для Церкви, оскільки кожна людина на вашій парохії потребує доброго і жертовного священика”. Єпископ відзначив, що в очах більшості людей, священик має пошану і вагомість через гідність Божого покликання, тому повинен провадити гідне особисте життя та перейматися життям своїх парафіян. “Центральним пунктом вашого служіння завжди має бути навчання Слова Божого, катехизація та просвітницька діяльність”, - підсумував владика Василій.
Важливим моментом став розгляд питання співпраці парафіяльного священика з школою, де інколи виникають певні труднощі у погодженні зустрічі дітей з духовними особами.

На завершення Єпископ запевнив присутніх у своїй Архієрейській молитві, побажав священнослужителям бути ревними, витривалими і приносити добрий плід своєї праці на славу Божу та добро своїх вірних.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2