Українська правда

ДСЮШ

Для учнів Надвірнянської школи-інтернат був проведений День відкритих дверей центру зайнятості

У першу неділю листопада на Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Соціальний працівник - це людина, яка виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. А особливоїтурботи, соціального захистута теплого ставлення потребують діти,які навчаються в школах – інтернатах.

Службою зайнятості району взято за добру традицію щорічно проводити заходи для даної категорії дітей.
Так, 22 жовтня для учнів 9-11 класів Надвірнянської школи-інтернат був проведений День відкритих дверей центру зайнятості.
Розпочала захід заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Зоряна Станіщук , яка  поінформувала учнів про послуги служби зайнятості для школярів, про можливість комп’ютерного тестування на вибір професії. Школярі після виступу доповідача з цікавістю переглядали папки з описом професій,які містили практичну інформацію.
Надалі фахівцем був проведений профорієнтаційний урок під назвою « Твій вибір-твоє майбутнє». Урок проходив з використанням пізнавальних профорієнтаційних матеріалів та психологічних тестів щодо вибору фаху. Діти активно брали участь в профорієнтаційних іграх, де переможці отримали невеличкі подарунки , а також ознайомились з професійним гороскопом та пройшли анкетування.
Фахівець центру зайнятості впевнена, що почута інформація буде корисною для дітей,а щирі посмішки дітей засвідчили вдало проведену та  змістовну роботу.
«Вони просто діти і дуже хочуть уваги, любові, вони проникливі, відчувають тебе, ніби сканують – відмітила Зоряна Станіщук. На уроці було помітно, що їм хочеться працювати, навчатися чогось нового. І хоч увага часто губилася, на прохання продовжити, закінчити певний фрагмент роботи, дитина поверталася до свого заняття. Їм так важливо показати свої знання,  а коли чують заохочувальні слова, продовжують з іще більшим ентузіазмом. Найбільше гріло душу, коли вони раділита аплодували , знаючи відповіді на питання про професії— у декого, здавалося, аж світилися очі. Провівши часіз цими дітлахами, я трішки  змоглавідчути їхнє життя. Саме тому, для них є важливим просте спілкування з людьми з-за меж школи і це  набагато важливіше за різного роду подарунки»
Сподіваємось, що вихованці Надвірнянської школи-інтернату знайдуть себе в подальшому житті та стануть гідними громадянами нашого суспільства.
Школярі та соціальний педагог Наталія Дмитрук подякували за проведений захід, плідну співпрацю та висловили бажання в подальшому брати участь у заходах, які пов’язані з діяльністю служби зайнятості для школярів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Липень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1