Українська правда

ДСЮШ

Регіонали очистили схил русла річки Бистриця Надвірнянська, зібравши понад 10 мішків сміття (фото)

24 серпня відзначається найбільше свято нашої держави – ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. Для кожного українця – це величний день, адже 22 роки тому на політичній карті світу з’явилася молода, сильна, а головне незалежна держава УКРАЇНА.

На передодні цього величного свята, Надвірнянська РДА, Надвірнянська районна та міська ради організували толоку, щоб прибрати місто до урочистостей. Продовжуючи розпочату в квітні традицію, Надвірнянська районна організація Партії Регіонів спільно з МГО «Молоді Регіони» підтримали ініціативу місцевих чиновників та долучилися до прибирання зони відпочинку в м. Надвірна. Регіонали очистили схил русла річки Бистриця Надвірнянська, зібравши понад 10 мішків сміття, - повыдомляє прес-служба Надвірнянської районної організації Партії Регіонів.


«На жаль, відпочиваючи на природі, не кожен із нас пам’ятає про культуру поведінки і залишає за собою купу сміття. Розбита склянна тара, залізні бляшанки, обгортки від шоколаду, політеленові упаковки, - всім цим «добром» була всіяна територія зони відпочинку. Зважаючи на це, хотілося б звернутися до кожного свідомого українця і нагадати, що чисто не там де прибирають, - а насамперед там, де не смітять!», - зазначила організатор акції, депутат Надвірнянської районної ради від Партії Регіонів Сюзання Дем’янчук.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка