Українська правда

ДСЮШ

Журналіст газети "Експрес" Богдан Куфрик намагається шантажувати народного депутата Юрія Дерев'янка? (фото)

Заступник головного редактора газети “Експрес” Богдан Куфрик намагається шантажувати народного депутата України Юрія Дерев'янка. Так, за допомогою соціальної мережі “Фейсбук” у приватному повідомленні політику журналіст вказав, що має намір прив'язати прізвище політика до спірної ситуації навколо землі на березі річки Бистриця, і додав: “якщо не подзвонити вийде така стаття”.

 Про це стало відомо з відкритого листа нардепа до газети “Експрес”, яке є у розпорядженні Фіртки.


У коментарі Фіртці, прес-служба депутата висловила підозри у тому, що видання “Експрес” не дотримується журналістських та етичних стандартів, подаючи однобоку неправдиву інформацію, та припустила, що у наступних номерах газети “Експрес” може з'явитися матеріал, у якому згадується прізвище Юрія Дерев'янка у маніпулятивному аспекті.


За словами прес-служби, написання відкритого листа зумовила неможливість зв'язатися з Богданом Куфриком протягом трьох наступних днів. На численні телефонні дзвінки та повідомлення журналіст не відповідав.
“Якщо журналіст повідомляє, що готується відповідний матеріал, проте уникає зв'язку з можливим фігурантом матеріалу, це означає, що йому нецікава та неважлива позиція цієї людини, - повідомили у прес-службі Юрія Дерев'янка. - Отже, є всі підстави вважати, що “Експрес” подає викривлену та неповну інформацію та не поважає необхідність отримання читачами повної та об'єктивної інформації”.

За матеріалами:

firtka.if.ua

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка