Українська правда

Прагнемо до інновацій

Нещодавно на базі Битківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання методичного об'єднання вчителів творчої педагогічної майстерні на тему "Критичне мислення як засіб формування та розвитку творчих здібностей молодших школярів".

Із привітальним словом до гостей звернулись заступник директора з навчально-виховної роботи Пилип'юк Олеся Василівна та заступник директора з виховної роботи Плитус Галина Іванівна, які розповіли присутнім про історію школи, педагогічний колектив, досягнення і традиції.
Керівники гуртків бісероплетіння та народної творчості показали виставку дитячих робіт.
Методист РІМЦ Любов Степанівна Лисак познайомила вчителів із новинками навчально-методичної літератури, пояснила умови проведення ІІ етапу конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, дала методичні рекомендації щодо проведення Тижня початкової школи.
Всім присутнім гарний настрій та усмішки подарували учні 4 - А класу, які виступили із привітанням. Діти весело співали коломийки, вітаючи гостей-вчителів у рідній школі, танцювали запальний танок.
Члени творчої педагогічної майстерні відвідали урок позакласного читання у вчителя вищої категорії, старшого вчителя Гунди Ольги Василівни на тему "Зима щедра святами". До уроку учні готувались групами, вивчаючи матеріал про зимові місяці. Вчитель продемонструвала присутнім, як працювати з текстом за допомогою системи позначок "Поміч". Діти розказували прислів'я, приказки, народні прикмети, декламували вірші, аналізували тексти, розігрували діалог Зими та Літа, складали сенкан, виконали багато інтерактивних вправ, продемонстрували глибокі знання про зимові свята. Гунда О.В. підготувала до уроку презентацію, яка допомогли краще розкрити тему, використала багатий краєзнавчий матеріал, пов'язаний з рідним селом Битків. Наприкінці уроку учні всім присутнім подарували сплетені власноруч із бісеру сніжинки та ангелочки, якими можна прикрасити Новорічну красуню.
Презентація "Формування творчих та пізнавальних здібностей учнів з використанням технології критичного мислення", яку підготувала вчитель Гунда О.В., допомогла членам творчої педагогічної майстерні краще зрозуміти технологію критичного мислення, її роль для розвитку здібностей учнів.
В процесі роботи семінару були розроблені теми до уроків позакласного читання у 4 класі за новою програмою ПЗО.
Вчитель Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Парасюк Оксана Іванівна провела з вчителями практичне заняття в комп'ютерному класі на тему "Працюємо в Power Point".
Учасники семінару щиро подякували Гунді О.В., дирекції та педагогічному колективу Битківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за змістовно проведений семінар, побажали здоров'я, натхнення та творчих досягнень.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка