Українська правда

Михайло Іваночко з побратимами привіз воякам халву (фото)

Голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» на передодні Дня Збройних сил України доставив допомогу для бійців 4-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України "Крук". Свободівські волонтери подарували воякам 30 комплектів утепленої військової форми, а також зимові рукавці, шапки, шкарпетки та продукти харчування.


Зараз   гвардійці укомплектовуються теплим обмундируванням та роблять харчові запаси, тому що найближчим часом планують вирушити на Схід. Надвірнянські націоналісти вже не вперше доставляють бійцям гуманітарну допомогу, яку закуповують за власний кошт та при сприянні підприємців, громади Надвірнянщини. У батальйоні «Крук» проходять службу свободівці нашого району депутат міської ради Олег Туєшин, Андрій Лисканюк, Ярослав Сушириба, житель села Заріччя Андрій Гнип'юк, Андрій Семчук з села Стримба. Надвірнянські свободівці взяли під опіку своїх земляків. Націоналісти тримають зв'язок з бійцями, взнають їхні потреби та намагаються забезпечити хлопців всім необхідним по мірі можливості.


Голова Надвірнянської районної організації ВО "Свобода" Михайло Іваночко у свою чергу зазначив: «Допомога бійцям – це наша систематична робота, яка триває ще від початку бойових дій і завершиться лише після повної перемоги над російським загарбником. Нині всі наші сили спрямовано на підтримку армії, сприянню переможного завершення військових дій на східному фронті. Ми повинні відправити наших земляків на передову укомплектованими всім необхідними, адже там вони воюють за нас, за нашу країну».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка