Українська правда

ДСЮШ

Учнів Надвірнянського МНВК знайомили з розвитком зеленого туризму в готельному комплексі

Сфера туризму на сьогоднішній день є однією з процвітаючих галузей малого і середнього бізнесу і потребує великої кількості працівників робітничих професій. Саме з метою ознайомлення з розвитком зеленого туризму Надвірнянським районним центром зайнятості 26 листопада для учнів Надвірнянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, які навчаються професії «агент з організації туризму», проведено професіографічну екскурсію в готельний комплекс «Станіславський». Готель «Станіславський» розташований в мальовничому куточку м. Яремче, на березі річки Прут, в оточенні вічнозелених лісів та могутніх гір. Це готель європейського класу з комфортабельними номерами і просторими красивими холами. Більшість номерів в готелі з балконами.
В екскурсії взяли участь педагог-організатор міжшкільного навчально-виробничого комбінату Тетяна Гнатюк та вчитель з професійного навчання Тетяна Угринюк зі своїми вихованцями групи «агент з організації туризму».
В готелі нас зустріла старший адміністратор Ірина Кропивницька, яка і провела екскурсію, з якої школярі почерпнули багато цікавого та корисного для себе та для своєї майбутньої професії. Адміністратор ознайомила присутніх з історією створення готелю, професійним складом працівників, вимогами до професійної компетенції працюючих.
Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Наталія Андрійович зауважила, що професія «агент з організації туризму» є дуже актуальною для Прикарпатського регіону.
Учні отримали нові враження, збагатили свій життєвий досвід, змогли «приміряти» себе у майбутньому на робочому місці.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4