Українська правда

ДСЮШ

Свободівці передали медикаменти для 4 батальйону Національної Гвардії "Крук"

Надвірнянські свободівці Іван Степник та Іван Гурмак за власні кошти закупили та передали медикаменти для медчастини 4-го батальйону оперативного призначення Національної Гвардії «Крук». В батальйоні проходять військову підготовку жителі Надвірнянщини, в тому числі і свободівці депутат міської ради Олег Туєшин та побратим Ярослав Сушириба. Націоналісти зазначають, що допомога надвірнянської громади бійцям є постійною. Свободівці районної організації вже неодноразово допомагали гвардійцям у матеріально-технічному оснащенню, теплим одягом, продуктами харчування.
Так, сьогодні свободівці Іван Степник та Іван Гурмак спільно закупили та передали медикаменти для укомплектування медичної частини батальйону «Крук» стерильні бинти, знеболюючі препарати, розчини для ін’єкцій, антисептики, противірусні препаратів, медичні системи. Всього ліків та медичних препаратів передали на суму 10 тис.грн.
«Ми закупили ліки та медичні препарати, які найнеобхідніші бійцям у військових умовах. Впевнений, що ці речі допоможуть нашим героїчним хлопцям та сподіваємось, що це допоможе спасти їхнє життя», - розповідає Іван Степник.
Націоналісти передали медикаменти командиру підрозділу розвідки Андрію Лисканюку, який зазначив, що медикаменти, передані свободівцями, необхідні для надання меддопомоги пораненим солдатам, хоча сподіваємося що це не знадобиться та всі наші побратими повернуться живими та здоровими.
Днями бійці 4-го батальйону оперативного призначення Національної Гвардії «Крук», які зараз перебувають на Прикарпатті на ротації та доукомплектації підрозділу, готові відправитися в зону бойових дій.
«Війна забрала вже тисячі життів. Наші медики роблять все можливе, щоб рятувати поранених. Їм необхідна допомога медичними препаратами, тому ми відгукнулися на прохання медиків батальйону. Українська громада допомагала та допомагатиме українській армії, наші волонтери й надалі продовжуватимуть збирати та передаватимуть в зону бойових дій гуманітарну допомогу, в тому числі постачанням медикаментів. На превеликий жаль, підтримка нашим бійцям армійських підрозділів та національної гвардії часто на 90 % залежить від волонтерського руху, від добровільних пожертв простих людей. Але тільки спільними зусиллями громадських активістів зможемо допомогти нашим військовим, які готові захищати наш з вами спокій та мир до повної перемоги над ворогом», - переконаний Іван Гурмак.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2