Українська правда

Голова ради старійшин Надвірної Богдан Мушак незлим, тихим словом про Ярослава Лазорка

Прочитавши статтю у газеті «Народна Воля» від 4 квітня 2014 р. п. Ярослава Лазорка, голови неіснуючої об’єднаної міської «Просвіти» у Надвірній, хочеться нагадати Лазорку, а хто ви? Усе своє життя ви всіх у Надвірній обговорюєте і хаєте, починаючи з голови міста і закінчуючи пересічними жителями (то ваше хоббі). А чи не ви, Лазорко, закликали, будучи головою координаційної ради, пікетувати і «вигнати» одного із керівників ЗМІ. Але вас ніхто не послухав. Ви, напевно, забули про це? А щодо «конюхів, швачок і водіїв», як ви пишете, то скажу вам, що ваша свідомість до їхньої не доросла – не дано природою!
Ви кричите на всю Надвірну:«Я, патріот, бо нічого не маю!». Та не маєте нічого не тому, що патріот, а тому, аби щось мати, потрібно працювати тяжко, а вам це не до вподоби. Краще перекладати книжечки з місця на місце все життя, закінчивши при тому культосвітнє училище і то вся бібліотека робила контрольні – не всі так можуть!
А щодо «Царського села» у Надвірній, то скажу вам – люди працювали й будували «село», а за той час, ви, Лазорко, збирали ленініану й освоювали основи марксизму і ленінізму й так захопились цією роботою, що забули про всяку будову. У вас є земельна ділянка ще з дев`яностих років – будуйте, хто заважає?
Хотілось би ще запитати вас, чи то не з Вашої подачі завалена робота районної «Просвіти» на догоду колишній бандитській владі? І саме ви, Лазорко та іже з вами, при кожній владі першими на трибуну біжите за нагородами.
У міській «Просвіті» Вам заважає працювати «Самооборона». А хіба перекладати з місця на місце пожовклі газети – то poбoтa?! Ви б`єте себе у груди, який ви порядний, то віддайте гроші – 1500 грн., які ви заборгували уже п’ять років одному підприємцеві?
А тепер по суті. Усім зрозуміло, що ту статтю ви писали 140521 під диктовку. У вас є писаки, які все своє життя писали пасквілі на людей у місті, бо ваша свідомість до цього б не дійшла.
І насамкінець: схаменіться, «писаки», і подивіться на себе, на свої сім`ї, а потім будете судити когось, а то ви завжди, як п`ята колона, кидаєте ложку дьогтю. Бог вам суддя!

Від імені
«конюхів, швачок
і водіїв», про котрих
ви іронізуєте,
Богдан МУШАК,
голова ради старійшин м. Надвірної.

Нагадаємо, що раніше громадський діяч Надвірної Ярослав Лесюк висловивися про «великого патріота національного маштабу» Ярослава Лазорка.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

травень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31