Українська правда

ДСЮШ

Переваги та проблеми працевлаштування осіб старше 45 років

На днях у Надвірнянському районному центрі зайнятості відбувся семінар за участю заступника начальника відділу організації профорієнтації та профнавчання Івано-Франківського обласного центру зайнятості Оксани Дорошенко на тему: «Особливості зайнятості осіб старше за 45 років».

Провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк розпочала семінар з вправи «Знайомство», в ході якої безробітні розповіли про особистий пошук роботи при працевлаштуванні під час зустрічі з роботодавцем.
На семінарі ставився акцент на навчальну діяльність громадян у віці старше за 45 років та зміну їх професії, перекваліфікації як ефективного шляху виходу зі стану безробіття.
Запрошеий на захід юрисконсульт Назар Грицюк надав інформацію щодо можливості отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці для даної категорії осіб.
В ході живої бесіди учасники дискутували про переваги та проблеми працевлаштування осіб старше 45 років.  
Оксана Дорошенко - заступник начальника відділу організації профорієнтації та профнавчання Івано-Франківського обласного центру зайнятості при завершенні заходу звернулася до безробітних зі словами: «Від дискримінації по віковому цензу не застрахований ніхто. Причина приховується не тільки в менталітеті старшого покоління, але і в стереотипах роботодавців. Тим не менше, ситуація в найближчому майбутньому буде мінятися. Саме вам слід довести, що  ви конкурентоспроможні, маєте бажання вчитися новому, оволодівати новими технологіями. І пам’ятайте – показавши себе досвідченим працівником в резюме і сучасною, розкутою людиною на співбесіді, ви отримаєте масу переваг під час працевлаштування. Вибір за власну успішність завжди з вами».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка