Українська правда

ДСЮШ

У працівників Надвірнянського районного суду підтверджено захворювання на COVID-19

Повідомляємо, що у трьох працівників Надвірнянського районного суду діагностовано COVID-19. Надвірнянський районний суд продовжує здійснювати правосуддя з урахуванням обмежень, передбачених особливим режимом роботи суду на період карантину в умовах пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, забезпечуючи громадянам доступ до правосуддя, Для мінімізації ризиків розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 Надвірнянський районний суд наголошує на дотриманні відвідувачами суду встановлених обмежень на час дії карантину. Також рекомендуємо громадянам утриматися від відвідин суду, якщо у них є ознаки будь-якого вірусного захворювання.
Нагадуємо, що документи можна подати засобами поштового, та електронного зв’язку, через електронний кабінет в підсистемі «Електронний суд» та через поштову скриньку.
Ознайомитись з датою призначення справи до розгляду можна на вебсайті Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області у розділі «Громадянам»: Списки судових справ, призначених до розгляду, та Інформацією щодо стану розгляду справ, а у разі виникнення питань звертатись за телефоном:
(03475)2-25-93-канцелярія суду.
З умовами роботи суду можна ознайомитись за посиланням "У Надвірнянському районному суді встановлено особливий режим роботи на час карантину"
Просимо поставитись з розумінням до особливого режиму роботи суду на період карантину введеного через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Про це інформує Надвірнянський районний суд.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка