Українська правда

Жителі невдоволені обмеженнями роботи закладів торгівлі продуктами харчування

Як інформувала Надвірнянська правда 6 квітня комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та районним штабом з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в районі на час карантину введено ряд заборон.


Зокрема, заборонено продаж алкогольних напоїв на території району з 20:00 год. до 08:00 год. на час карантину та цілодобовий режим роботи закладів торгівлі з 22:00 год. до 08:00 год.

В соціальних мережех жителі району висловлють своє невдоволення щодо такого рішення комісії і зазначають, що влада навпаки повинна сприяти на час карантину працювати закладам торгівлі, що торгують продуктами харчування, а не обмежувати їх роботу.
Більшість дописувачів критикують рішення влади і зазначають, що при таких обставинах активно працюватимуть нелегальні точки продажу самогону, особливо в селах. Також при обмежені цілодобового режиму та продажу алкоголю втрачатиме дохідна частина місцевих бюджетів.
Під заборону цілодобового режиму роботи також потрапляють заправні станції, до прикладу АЗС "ОККО", проте магазини останніх працюють в цілодобовому режимі, не зважаючи на заборону районного штабу.  

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка