Українська правда

ДСЮШ

У ЗІНОВІЯ АНДРІЙОВИЧА МОЖЕ БУТИ КОРОНАВІРУС?

Як відомо у народного депутата України Сергія Шахова, який є членом екологічного комітету, виявили коронавірус. 11 березня Шахов повернувся з поїздки до Франції і Швейцарії. 12 березня пішов на засідання комітету з екології. За словами Шахова, до сесійної зали парламенту він не заходив.

Також головою підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів є народний депутат Зіновій Андрійович.
У своєму зверненні колишній міський голова Надвірної повідомив: "Вітаю друзі! Щиро дякую за ваші дзвінки, турботу та підтримку. Інформаційне поле сьогодні бурлить різними розмовами. В одному з інтернет-видань було оприлюднено список народних депутатів, які начебто мали контакт на засіданні ЕкоКомітету з народним депутатом Сергієм Шаховим, що зараз перебуває на лікарняному.
Хочу запевнити, що я разом зі своїм колегою Едуардом Прощуком, прямого спілкування та перебування з п. Сергієм, на комітеті у нас не було. Так, як паралельно у Міністерстві розвитку громад та територій України, відбувалася робоча нарада із затвердження перспективних планів об’єднаних громад Івано-Франківської області.
Тоді коли ми могли з ним пересіктися, під час засідання ЕкоКомітету 12.03.2020, чи то через збіг обставин, чи то через щасливий випадок долі – ми з ним розминулися.

Світлина від Зіновія Андрійовича.

Світлина від Зіновія Андрійовича.

Світлина від Зіновія Андрійовича.

Але для того, щоб остаточно переконатись у безпечності, уже ближчим часом пройду тестування на коронавірус.
Що ж, бажаю Сергію Шахову швидкого одужання!
Щиро дякую вам за розуміння, турботу та підтримку. Знаю, що зараз ми усі переживаємо нелегкий період у житті, але з Божою допомогою, підтримкою рідних та близьких нам людей ми пройдемо цей непростий шлях. Не піддаємося паніці, будьмо спокійні та виважені і все в нас буде добре!
І пам’ятаймо, вірус паніки теж досить небезпечний!".
Також відповідну перевірку на наявність коронавірусу проходить і голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка