Українська правда

ДСЮШ

У ЗІНОВІЯ АНДРІЙОВИЧА МОЖЕ БУТИ КОРОНАВІРУС?

Як відомо у народного депутата України Сергія Шахова, який є членом екологічного комітету, виявили коронавірус. 11 березня Шахов повернувся з поїздки до Франції і Швейцарії. 12 березня пішов на засідання комітету з екології. За словами Шахова, до сесійної зали парламенту він не заходив.

Також головою підкомітету з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів є народний депутат Зіновій Андрійович.
У своєму зверненні колишній міський голова Надвірної повідомив: "Вітаю друзі! Щиро дякую за ваші дзвінки, турботу та підтримку. Інформаційне поле сьогодні бурлить різними розмовами. В одному з інтернет-видань було оприлюднено список народних депутатів, які начебто мали контакт на засіданні ЕкоКомітету з народним депутатом Сергієм Шаховим, що зараз перебуває на лікарняному.
Хочу запевнити, що я разом зі своїм колегою Едуардом Прощуком, прямого спілкування та перебування з п. Сергієм, на комітеті у нас не було. Так, як паралельно у Міністерстві розвитку громад та територій України, відбувалася робоча нарада із затвердження перспективних планів об’єднаних громад Івано-Франківської області.
Тоді коли ми могли з ним пересіктися, під час засідання ЕкоКомітету 12.03.2020, чи то через збіг обставин, чи то через щасливий випадок долі – ми з ним розминулися.

Світлина від Зіновія Андрійовича.

Світлина від Зіновія Андрійовича.

Світлина від Зіновія Андрійовича.

Але для того, щоб остаточно переконатись у безпечності, уже ближчим часом пройду тестування на коронавірус.
Що ж, бажаю Сергію Шахову швидкого одужання!
Щиро дякую вам за розуміння, турботу та підтримку. Знаю, що зараз ми усі переживаємо нелегкий період у житті, але з Божою допомогою, підтримкою рідних та близьких нам людей ми пройдемо цей непростий шлях. Не піддаємося паніці, будьмо спокійні та виважені і все в нас буде добре!
І пам’ятаймо, вірус паніки теж досить небезпечний!".
Також відповідну перевірку на наявність коронавірусу проходить і голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Листопад 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6