Українська правда

Відбувся урочистий захід до Міжнародного дня волонтера (фото)

5 грудня в Україні, як і у всьому світі, відзначають Міжнародний день волонтера – свято тих, хто не залишається осторонь чужих проблем та негараздів, а за покликом серця допомагає людям, не чекаючи за це матеріальної винагороди чи визнання. Шляхетна справа волонтерів в усі часи була і залишиться однією із найбільш шанованих серед людей. Адже сама суть волонтерства – творити добро на благо тих, хто найбільше цього потребує.
В Соціальному центрі БФ «Карітас-Надвірна» відбувся урочистий захід до Міжнародного дня волонтера. В заході взяли участь: волонтери, представники влади, учасники АТО/ООС, ліцеїсти, учні, студенти Надвірнянського коледжу НТУ, громадськість, представники громадських організацій.

Захід розпочався зі  спільної молитви. Отець Андрій Будзак, керівник БФ «Карітас-Надвірна»,  відзначив надзвичайну роль волонтерства в суспільстві, необхідність надавати допомогу тим, хто її найбільше потребує, розповів про головні напрямки роботи благодійного фонду, про співпрацю з іншими організаціями, зокрема м.Крнов (Чехія) тощо. Голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, заступник голови Надвірнянської РДА Ярослав Гундяк та керуючий справами міської ради Олег Антонюк привітали волонтерів зі святом  та вручили спільні грамоти за активну громадянську позицію спрямовану на формування патріотичної свідомості, любові до України, ініціативність та з нагоди Міжнародного дня волонтера. Всім присутнім також презентували  ролик про діяльність БФ «Карітас-Надвірна» та волонтерський рух Надвірнянщини.

Громада нашого міста та району ніколи не залишалась осторонь подій, які відбувались в державі.  Саме події останніх років спонукали об’єднатись небайдужих мешканців нашого краю, які своєю волонтерською діяльністю роблять посильний внесок у обороноздатність нашої держави. Під час сьогоднішнього заходу учасники бойових дій на сході України, а нині активні волонтери, також ділились своїми думками про волонтерство, яке діє на теренах нашого краю. Учасники російсько-української війни також вручили подяки від наших захисників всім, хто організовував та брав активну участь у різноманітних благодійних акціях на підтримку наших бійців.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Серпень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6