Володимира Паська призначено головою Надвірнянської РДА (фото) В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата

Українська правда

ДСЮШ

В Надвірнянській ЗОШ №2 виявлено порушення несумісні з навчальним процесом

Українське суспільство розвивається і на своєму шляху стикається з різними негативними явищами. Одним з таких явищ є «булінг», який в українських школах набирає загрозливих масштабів. Для вирішення проблеми зі цькуванням у школах має бути системне рішення по роботі з батьками, вчителями та самими учнями. Навчальні заклади, які не займаються виховуванням учнів в повазі до себе та інших, та не напрацьовують довірливі стосунки нагадують школи радянської епохи. На жаль Надвірнянська ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів стала об’єктом для роботи комісії відділу освіти Надвірнянської РДА, щодо наявності навчальному закладі «булінгу» . На початку навчального року учень цієї школи з 1-го класу Д.С, мати якого У.С. є викладачем даної школи, ображав та неодноразово застосовував фізичну силу до своїх однокласників. Класний керівник Вікторія Плитус не проводила належним чином профілактичні заходи з кривдником та його батьками. Результат не забарився: учень 1-В класу Д.С. відчувши свою безкарність в черговий раз проявив агресію, однак отримав рівноцінну відповідь.

Тому, зібрав інших хлопців , які обступили учня, що наважився протистояти кривднику, повалили на землю, а Д.С. наніс удар по голові.
Після візиту у Надвірнянську дитячу поліклініку та огляду лікарем учневі дали направлення у обласну дитячу поліклініку з діагнозом про підозру на струс головного мозку. Про цей випадок було повідомлено директора школи Возного М.М. В його кабінеті відбулась розмова під аудіо запис за присутності класного керівника Вікторії Плитус. Під час розмови до кабінету увійшли батьки Д.С., мати якого є вчителькою даної школи, і агресивно накинулись на батька покривдженого учня. У самого кривдника Д.С. під час розмови в кабінеті директора школи про мотиви його поведінки та вчинки нічого вияснити не вдалося, оскільки той почав нюняти та пускати соплі. Класний керівник Вікторія Плитус стала на захист кривдника очевидно захищаючи честь школи замарану ганебним явищем «булінгу». Під час перебування покривдженого учня в обласній дитячій поліклініці в Івано-Франківську класний керівник Вікторія Плитус вирішила зібрати батьківські збори про, що повідомила через «вайбер» прекрасно розуміючи, що явка батьків буде незначною. Очевидно метою проведення таких зборів була ціль зібрати лояльних батьків з кола знайомих матері кривдника, щоб виправдати свою колегу вчительку даної школи та її сина. Варто додати, що в мережі «вайбер», де створена група 1-В клас, деякі батьки підтвердили, що діти скаржились на те, що Д.С. проявляв агресію та застосовував фізичну силу до інших однокласників. Участь у заході взяли приблизно третина батьків та педагоги школи, які розповіли про, те що у них панує дисципліна і порядок і такі речі, як «булінг» в них не може мати місце. Розповіли про те, що у них є чергові, які дивляться за порядком. Але виникає запитання де були ті чергові, коли на коридорі група хлопців повалили учня першого класу на землю та Д.С. наніс удар по голові. Зрозуміло одне, що класний керівник 1-В класу Вікторія Плитус вигороджувала сина своєї співробітниці та намагалась заперечити очевидне – свою абсолютну неадекватність щодо реагування на агресивну поведінку Д.С. учня 1-В класу . Для вивчення даного питання відділом освіти Надвірнянської РДА було створено відповідну комісію, яка провела перевірку даної школи. За результатами діагностичного обстеження виявлено: низький рівень адаптації, високий рівень агресивності, підвищену тривожність та імпульсивність учнів 1-В класу Надвірнянської ЗОШ №2, класним керівником якого являється Вікторія Плитус. Також встановлено, що приміщення в якому навчаються учні 1-В класу не придатне для навчального процесу. Директора даної школи зобов’язано перевести учнів класу у авдиторію придатну для навчання.
Можливо варто дати оцінку бездіяльності та некомпетентності класного керівника 1-В класу Вікторії Плитус, а також поставити питання про проведення атестації окремих педагогів цієї школи на предмет їх професійної придатності проводити навчальний та виховний процес. Маємо сподівання, що від компетентних органів буде належне реагування і це ганебне явище не знайде благодатного клімату для поширення на Надвірнянщині.

Святослав Городоцький ВЕСТ-ІНФО

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
+2 #2 Гість 05.12.2019, 21:42
Що можуть зробити вчителі і директор, якщо батьки не виховують своїх дітей? Просто вчителям не потрібно захищати дітей з батьками яких вони в приязних стосунках. Як мама двох дітей закликаю батьків виховувати своїх чад, а не звинувачувати вчителів! А щодо другої школи, то скажу що там працюють хороші педагоги!
Цитата
 
 
+3 #1 гість 04.12.2019, 20:15
Можливо варто дати оцінку бездіяльності та некомпетентност і класного керівника 1-В класу Вікторії Плитус..
Поясніть, як визначили, що Вікторія Плитус бездіяльна і некомпетентна?
Цитата
 
Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Січень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2