Українська правда

ДСЮШ

Про проект

«НАДВІРНЯНСЬКА ПРАВДА» — ДІЗНАЙСЯ ЧИСТУ ПРАВДУ!

Агенція інформації та реклами «НАДВІРНЯНСЬКА ПРАВДА» — це перше незалежне інтернет-видання міста Надвірна та Надвірнянського району, яке поєднує в собі якості аналітичної агенції новин і реклами.

«НАДВІРНЯНСЬКА ПРАВДА» є найвідвідуванішим інформаційним інтернет-ресурсом Надвірнянщини, більше 10 000 щоденних переглядів сторінок.

Ми пропонуємо Вашій увазі актуальні новини міста Надвірна, системний та об'єктивний аналіз подій населених пунктів Надвірнянського району: Делятин, Бистриця, Битків, Білі Ослави, Білозорина, Верхній Майдан, Волосів, Гаврилівка, Гвізд, Добротів, Заріччя, Зелена, Камінне, Красна, Ланчин, Лісна Велесниця, Лісна Тарновиця, Лоєва, Максимець, Мирне, Мозолівка, Молодків, Назавизів, Парище, Пасічна, Перерісль, Пнів, Саджавка, Середній Майдан, Стримба, Тисменичани, Фитьків, Цуцилів, Черник, Чорний Потік, водночас усвідомлюючи, що для кожного нашого читача наш край є різним.

Саме тому «НАДВІРНЯНСЬКА ПРАВДА» — це:

  • інтернет-видання, яке оперативно та фахово, безпосередньо з місць подій інформує про важливі події в усіх сферах життєдіяльності міста Надвірна та Надвірнянського району (політика, спорт, влада, економіка, культура, туризм, погода, фото, відео, кримінал та інше);
  • професійна аналітика місцевих проблем, тенденцій, фактів та подій;
  • відвертий, об'єктивний та неупереджений аналіз ролі, місця та ваги Надвірнянщини у загальнообласних та загальноукраїнських процесах.

«НАДВІРНЯНСЬКА ПРАВДА» дотримується принципу незаангажованого, зваженого професійного аналізу та фахового інформування. Для нас не існує авторитетів, не беруться до уваги посади, не відіграють ролі статуси чи товщина гаманця, наші читачі дізнаються тільки і виключно чисту правду!

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31