Українська правда

ДСЮШ

Правила користування сайтом

Мета і завдання правил - позначити межі, дотримання яких потрібне для використання інтерактивних ресурсів сайту www.правда.if.ua (форуму, блогів, чату, коментарів та ін.). Правила сформульовані з урахуванням накопиченого досвіду роботи і чинного законодавства України.

Загальні положення:

 1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.
 2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.
 3. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідність з чинним українським та міжнародним законодавством про авторське право і суміжні права.
 4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.
 5. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

Користування сайтом:

 1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою http://www.правда.if.ua
 2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зайде за адресою http://www.правда.if.ua

Інтерактивні ресурси сайту:

 1. Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками з тематики, заданої в темі ресурсу.
 2. Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками з тематики повідомлення опублікованого іншими користувачами.
 3. Модератор має право переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на його думку, вони відносяться до іншої тематики.
 4. Не забороняються, але і не вітаються повідомлення, які не стосуються обговорюваної тематики.

На сайті заборонено:

 1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.
 2. Прямі й непрямі образи кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі з національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.
 3. Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
 4. Будь-яка образлива поведінка стосовно авторів статей і всіх учасників ресурсу.
 5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
 6. Реклама (не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
 7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені чинним законодавством України.
 8. Категорично заборонено флуд (множинне повторення текстових заготовок).

Модерування:

 1. Інтерактивні ресурси (коментарі, форуми, блоги і т.д.) є постмодерованими. У разі, якщо на те або інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.
 2. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.
 3. Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар. При наборі певної кількості скарг, коментар буде прихований для подальшого перегляду модератором.
 4. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати редакції сайту, зазначеної в контактах сайту.

Підсумкові положення:

 1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.
 2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.
 3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
 4. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
 5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе користувач, який їх розмістив.
 6. Всі спори щодо роботи сайту вирішуються шляхом переговорів, при зверненні до суду - за умови досудового врегулювання спору (обмін письмовими листами). 
 7. З усіх питань, пов'язаним з роботою Сайту і розміщенням інформації на Сайті, зв'язуйтеся з редакцією Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31