Українська правда

Шмигаль попередив Никоровича щодо перекриття автодороги на Надвірну (фото)

До голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля приїхала делегація з села Жураки Богородчанського району: туди не хочуть їздити рейсові автобуси через знищену дорогу.

Йдеться про місцеву дорогу місцевого значення .

“Нас знову оминули. До нас не хочуть їхати автобуси 15 км з Богородчан, – каже Марія Бабчук, голова села.

До людей вийшла заступниця голови ОДА Марія Савка, яка зазначила, що в першу чергу ремонтують дороги державного значення. На ремонт регіональних треба почекати.

Натомість мешканці Жураків нагадали, що вже були в Савки на прийомі і вона під чесне слово обіцяла їм ремонт дороги. Тому люди вирішили пробиватися до голови ОДА Дениса Шмигаля. Попереджають, що будуть перекривати трасу на Надвірну в місці, де поворот на Жураки.

мешканці Жураків вимагають ремонту дороги

Директор ДП “Дороги Прикарпаття” Андрій Сазонов запевнив делегацію, що їхня дорога включена в план на наступний рік.

“Неефективно використовую кошти – роблю в Жураках, завтра переді мною стають Монастирчани. Це неефективно, тому прийняли рішення повністю відремонтувати дорогу за наступні три роки”, – каже Сазонов.

Людей запросили до Шмигаля.

мешканці Жураків вимагають ремонту дороги

“Не хочемо скакати з ями в яму! Який там проїзд, там проходу немає в деяких місцях”, – скаржилися жураківці.

Шмигаль закликав громаду не блокувати дорогу.

“Сьогодні пообіцяти все зробити не можу. Можу зробити хіба показуху і загнати екскаватор. Вже зробили 1,5 км. Продовжимо з весни. Планували по порядку йти, робити трьома ділянками, тоді за три роки ви би мали цілком нову дорогу. Але якщо така ситуація, тоді зробимо розрив і поставимо в пріоритет населений пункт, бо школа в центрі села”, – сказав Шмигаль.

Голова села Марія Бабчук заперечила: люди не згідні, бо перевізники на вихідних взагалі не їдуть в село. Люди добираться пішки до траси, голосують чи разом наймають таксі з Богородчан.

“У нас критична ситуація, дорогу розбивають машини з кар’єру, в центрі яма на ямі, 35 рейсів має бути через село в тиждень, а ходять два чи три в день”, – сказала Бабчук.

Шмигаль помітив у залі депутата облради Святослава Никоровича (Жураки в його окрузі) і застеріг, що коли починаються “політичні шахи”, то такі громади з дорогами ставлять в кінець черги.

Шмигаль пообіцяв жураківцям, що підготують документацію і з весни, як тільки дозволить погода, відремонтують дорогу через село.

“А зараз грошей нема. Можете перекривати. Я з вами вийду”, – сказав Шмигаль. Про це інформує КУРС.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5