В Надвірній відбувся етнофестиваль Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в Михайло Іваночко проігнорував запрошення комісара отримати повістку до воєнкомата Під судом

Українська правда

Люди кандидата Никоровича побили атовця, який заступився за поліцейського (фото)


Джерело: ФІРТКА

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
+2 #12 ОКСАНА zvke9 16.07.2019, 20:01
ну як можна писати такі нісенітниці про людину, яку поважають,шаную ть в місті. І ніколи наш мер не займався провокаціями різного роду ,бо це дуже порядна людина.Таке собі хіба можуть дозволити новоспечені політики,які не мають ні досвіду в роботі, ні поваги від людей.
Цитата
 
 
0 #11 Василь 16.07.2019, 13:49
https://www.facebook.com/NykorovychSvyatoslav/videos/469138943851354/?app=fbl
Цитата
 
 
+4 #10 Вітя 08.07.2019, 18:23
Думаю люди самі розбируться,а я Святославу потрібно бути уважним і не вестися на провокації Зеника.
Цитата
 
 
+2 #9 Z 08.07.2019, 15:18
мерЗЕник провокує ситуації щоб пролізти як злодій в зРаду.Злодюгою був і хоче «працювати».Під ставив АТОвця сучара злодійська.мерЗ Еник ще нейде на ньюз ван з кацапами пабазаріть?
Цитата
 
 
0 #8 ав 08.07.2019, 11:20
Цитую Боб:
Цитую Буній О.:
Якись чудний підхід у цього Никоровича - весь побудований на негативі, не розумію такого кандидата увязуватися у якісь проблемі і набувати собі такого іміджу. А якщо чесно пане Святославе Ви ще не набрали ваги ні вс супільстві, ні фізичної..., молоді ще надто. Ви самі ще є дитинкою і про це свідчить відсутність солідності. Як такий кандидат буде дбати про наших дітей чи онуків, коли сам є доволі шмаркатим без досвіду життєвого! Дякую, вибачте за такий відвертий пост! Але своє майбутнє таким як ви я не довірю!

От якраз ті солідні сидять роками біля кормушки і не хочуть її втратити, бо ніяк не нажеруться. Молодь по заробітках ковбасить, а ці "солідні пережитки" сидять по роботах і мацьки наїдають. Ганьба вам, бо діти повинні рівнятись на молодих і успішних, а не на тупих старих, які думають, що вони солідні, а самі ворд від екселя не можуть відрізнити....

Такі солідні як Зіновій от власне щось і зробили в житті цьому і для міста і для людей, а що ви зробили - один пустодзвін... Надвірна Вас не знає і з явних ваших підходів агресивності і політкоректност і - вам на наступних виборах і до обласної ради не увійти
Цитата
 
 
0 #7 ав 08.07.2019, 11:18
О це собі самі вискакали, вибори пройдуть а справа залишиться і примирятися треба, і гроші готувати за тещо побили людину мабуть, ще м такого чуда не бачив. А відео якраз підтверджує, хто перший тримав, штувхав атовця - люди Никоровича
Цитата
 
 
-5 #6 Боб 08.07.2019, 10:27
Цитую Буній О.:
Якись чудний підхід у цього Никоровича - весь побудований на негативі, не розумію такого кандидата увязуватися у якісь проблемі і набувати собі такого іміджу. А якщо чесно пане Святославе Ви ще не набрали ваги ні вс супільстві, ні фізичної..., молоді ще надто. Ви самі ще є дитинкою і про це свідчить відсутність солідності. Як такий кандидат буде дбати про наших дітей чи онуків, коли сам є доволі шмаркатим без досвіду життєвого! Дякую, вибачте за такий відвертий пост! Але своє майбутнє таким як ви я не довірю!

От якраз ті солідні сидять роками біля кормушки і не хочуть її втратити, бо ніяк не нажеруться. Молодь по заробітках ковбасить, а ці "солідні пережитки" сидять по роботах і мацьки наїдають. Ганьба вам, бо діти повинні рівнятись на молодих і успішних, а не на тупих старих, які думають, що вони солідні, а самі ворд від екселя не можуть відрізнити....
Цитата
 
 
+4 #5 Вітя 08.07.2019, 10:25
Відкрите провадження, нехай поліція розбирається,Ни корович її викликав. Так що він вчив првильно, далі має розбиратись поліція.
Цитата
 
 
0 #4 гість 08.07.2019, 09:11
Причому тут бруд,є факт побиття,ця людина воювала,а ви спали в теплих постелях,хто с вас був там де гатятять гради,де стріляють в спину,Андрійови чи всі решту,які причетні до побиття.До сраки ваші опитування,неха й ті ,які заслужили на покаряння будуть справедливо покарані.А хто хоче в парламент,нехай спочатку понюхає пороху та повоює.Побили АТОВЦЯ І не пацана іне шмаркача а зрілого чоловіка,який чисто по людськи захистив людину,неважно хто та людина.На її місці може бути ваша дитина.ПОКАРАТИ ,ПОКАРАти і ще раз ПОКАРАТИ!!!!!!!
Цитата
 
 
+2 #3 Буній О. 08.07.2019, 08:15
Якись чудний підхід у цього Никоровича - весь побудований на негативі, не розумію такого кандидата увязуватися у якісь проблемі і набувати собі такого іміджу. А якщо чесно пане Святославе Ви ще не набрали ваги ні вс супільстві, ні фізичної..., молоді ще надто. Ви самі ще є дитинкою і про це свідчить відсутність солідності. Як такий кандидат буде дбати про наших дітей чи онуків, коли сам є доволі шмаркатим без досвіду життєвого! Дякую, вибачте за такий відвертий пост! Але своє майбутнє таким як ви я не довірю!
Цитата
 
 
+4 #2 31273 07.07.2019, 14:07
Є результати незалежного опитування:
Андрійович 17.8
Никорович 17.5
Іваночко 12
Писклинець 9.3
Голіней 9.1
Тищенко 7.7
Тому і тиск на фіртці(шевченка ),та правді(андрійов ича).Шалений.
Цитата
 
 
-2 #1 Вітя 07.07.2019, 13:11
Для чого Ви свідомо пишете брехню,є спростування,є позиція кандидата Никоровича.Прос то Андрійович не знає як боротися з Молодим політиком і заказує бруд.
Цитата
 
Автомагазин 08