Петро Порошенко зустрівся з надвірнянськими захисниками (фото) Зіновій Андрійович підгодовував лебедів на озері у парку ім.Івана Франка (фото) Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко?

Українська правда

ДСЮШ

Юрій Дерев‘янко вчетверте став батьком (фото)

В сім‘ї народного депутата України Юрія Дерев‘янко поповнення,  позавчора дружина народного обранця народила четверту дитину - сина. Юрій Дерев‘янко на своїй сторінці в Фейсбук вказав: "Я найщасливіша людина у світі! Знову став татом, вчетверте! Знайомтесь, це мій синочок. Вага - 4350, зріст - 56 см! В нашій родині росте справжній козак. Дякую Богу та дружині Насті за цей подарунок. Емоції зашкалюють, діти - це неймовірно!"

Також стало відомо, що найймовірніше новонародженого сина батьки назвуть ім‘ям Юрій, як батька.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

 
+1 #14 Марія 31.08.2018, 11:57
Біла Котівки сестра ходила натякала всяко шо треба заплатити
Цитата
 
 
0 #13 Гість 30.08.2018, 09:52
Цитую Марія:
Виписую всіх .з цим проблем взагалі ніяких .мені роди обійшлись тільки те шо треба було дитині .одьожки і по догляду шо треба і все .рукавиці ще купили і все .нічо нікому не давали ,але видно було шо акушерка ходила не довільна .лікарка тоже зла була .але нічо через два дні виписали без проблем .

ОзвучтеЦитую Марія:
Виписую всіх .з цим проблем взагалі ніяких .мені роди обійшлись тільки те шо треба було дитині .одьожки і по догляду шо треба і все .рукавиці ще купили і все .нічо нікому не давали ,але видно було шо акушерка ходила не довільна .лікарка тоже зла була .але нічо через два дні виписали без проблем .

яка акушерка і яка докторка
Цитата
 
 
0 #12 Гість 30.08.2018, 09:50
Цитую Гість:
Цитую Мама:
Так так Хопта дорогий .за кесарське сам каже суму .на днях знайома там була сказав 6000 тисяч йому і 800 тому хто наркоз робив .отакі то пироги .Цікаво де відповідні органи дивляться .це шо означає Якшо не маєш грошей не розмножуйся чи як .тепер родити зможуть тільки депутати .Треба цьому класти кінець

Ось і поклади свій кінець,а то пишите анонімно в інтернеті,а заяви до відповідних органів ще ні один та ні одна не написали.Вам особисто сказали,записали на телефон розмову,та пішли в прокуратуру чи СБУ.А то займаєтеся єрундою та пишите фількіну грамоту.Тепер техніки достатньо щоб зібрати докази на конкретну людину і по конкретному факту.

Збирай не збирає докази у них зі всіма все схвачено
Цитата
 
 
+2 #11 Марія 29.08.2018, 23:18
Виписую всіх .з цим проблем взагалі ніяких .мені роди обійшлись тільки те шо треба було дитині .одьожки і по догляду шо треба і все .рукавиці ще купили і все .нічо нікому не давали ,але видно було шо акушерка ходила не довільна .лікарка тоже зла була .але нічо через два дні виписали без проблем .
Цитата
 
 
+1 #10 Гість 29.08.2018, 22:32
Цитую Оксана:
То самі люди винуваті .не давати гроші і всьо .До мене той шо наркоз робив ходив кожен день .і шо я не дала гроші і всьо .а Хопта зразу сказала шо грошей нема .і навіть ліки мені дали .то виходить шо всі ліки на операцію є люди можуть їх не купляти .мені список давали але я ніц не купляла все дали самі .

Молодець отак би кожен поступив що не даш тоді що щ роддому не випишуть та куда дінуться
Цитата
 
 
+2 #9 Оксана 29.08.2018, 15:40
То самі люди винуваті .не давати гроші і всьо .До мене той шо наркоз робив ходив кожен день .і шо я не дала гроші і всьо .а Хопта зразу сказала шо грошей нема .і навіть ліки мені дали .то виходить шо всі ліки на операцію є люди можуть їх не купляти .мені список давали але я ніц не купляла все дали самі .
Цитата
 
 
-1 #8 Гість 29.08.2018, 11:16
Цитую Мама:
Так так Хопта дорогий .за кесарське сам каже суму .на днях знайома там була сказав 6000 тисяч йому і 800 тому хто наркоз робив .отакі то пироги .Цікаво де відповідні органи дивляться .це шо означає Якшо не маєш грошей не розмножуйся чи як .тепер родити зможуть тільки депутати .Треба цьому класти кінець

Ось і поклади свій кінець,а то пишите анонімно в інтернеті,а заяви до відповідних органів ще ні один та ні одна не написали.Вам особисто сказали,записал и на телефон розмову,та пішли в прокуратуру чи СБУ.А то займаєтеся єрундою та пишите фількіну грамоту.Тепер техніки достатньо щоб зібрати докази на конкретну людину і по конкретному факту.
Цитата
 
 
0 #7 Гість 27.08.2018, 15:40
На них управи немає.гарно посміхається і все.
Цитата
 
 
+2 #6 Гість 17.08.2018, 01:16
Це повний п...ц
Цитата
 
 
+5 #5 Мама 15.08.2018, 00:34
Так так Хопта дорогий .за кесарське сам каже суму .на днях знайома там була сказав 6000 тисяч йому і 800 тому хто наркоз робив .отакі то пироги .Цікаво де відповідні органи дивляться .це шо означає Якшо не маєш грошей не розмножуйся чи як .тепер родити зможуть тільки депутати .Треба цьому класти кінець
Цитата
 
 
+2 #4 Гість 13.08.2018, 00:19
Вітаєм.Здоров‘я батькам і діткам.Молодці.
Цитата
 
 
+2 #3 Надвірнянець 11.08.2018, 08:46
Нехай росте здоровий та щасливий!
Цитата
 
 
+8 #2 Оксана 11.08.2018, 08:27
В Надвірнянській црл, у Котівки, вона все порішала, Хопта задорогий, а Барчук у відпустці
Цитата
 
 
-2 #1 Петя 10.08.2018, 17:57
В якій лікарні породілля народжувала?
Цитата
 
Керамбуд