Українська правда

ДСЮШ

У Ланчинській ОТГ відбулась перша сесія

У селищі Ланчин Надвірнянського району відбулася сесія об'єднаної територіальної громади. На засіданні представили нового голову та депутатський склад у кількості 26 обранців, з яких 11 депутатів від політичної партії ВО «Свобода». На першій організаційній сесії визначили склад постійних комісій. Відповідно свободівці отримали одного голову, трьох заступників та одного секретаря у відповідних постійних комісіях. Також депутати Ланчинської ОТГ шляхом таємного голосування обрали секретарем селищної ради депутата від ВО «Свобода» Надію Данилюк. Місцеві обранці підтримали кандидатуру націоналістки майже одноголосно.
30 листопада цього року відкрите перше засідання Ланчинської селищної об’єднаної територіальної громади розпочали із спільного виконання Державного Гімну України. Підтримати депутатський свободівський склад завітали депутат Івано-Франківської обласної ради, голова РО ВО «Свобода» Михайло Іваночко, депутати Надвірнянської районної ради Андрій Крицький та Сергій Штогрин.
Новообрані депутати Ланчинської ОТГ урочисто прийняли присягу, яку зачитала найстарший депутат свободівка Ганна Христан. З Божим благословенням від священнослужителів місцеві обранці приступили до роботи. На пропозицію голови Ланчинської ОТГ було затверджено першого заступника та заступника голови Ланчинської ОТГ.
Згідно регламенту затвердили порядок денний та перейшли до розгляду питань. Ланчинські депутати-свободівці активно включилися в сесійний процес. Свободівка Марія Яворська у питанні щодо затвердження структури відповідних відділів Ланчиської селищної ОТГ запропонувала розділити відділ освіти та культури на два окремих адже, такі важливі сфери суспільного життя повинні взаємодіяти як окремі структури. Депутати не одноголосно, але все ж підтримали пропозицію колеги. Крім того протягом сесійного слухання депутати-свободівці внесли кілька пропозицій до рішень по окремих питаннях.
Вичерпавши порядок денний у питанні різному місцеві обранці обговорили першочергові проблеми громади і відповідно шляхи їх подолання. Завершили засідання з настанням ночі, закріпивши виконанням Державного Славня.
Депутат Івано-Франківської обласної ради, голова РО ВО «Свобода» Михайло Іваночко відзначив, що новообрані депутати-свободівці вже готові працювати і кожний з них намагатиметься максимально прислужитися рідному селищу та громаді загалом.
«Конструктив помножений на злагодженість в роботі в підсумку дасть позитивний результат. А поки ми - свободівці є тут на місцях я впевнений все буде добре.» - наголосив націоналіст. Про це інформує прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4