Міський голова в центрі міста власноручно розрівнював асфальт (фото) Жорстока бійка зі зброєю в центрі Ланчина (відео+фото) В Надвірній можуть змінити рух в центрі міста (фото) На Надвірнянщини арештовують майно злісних неплатників аліментів На водозаборі ПАТ На Смерть у сауні: в Надвірній загинуло подружжя підприємців ДТП у Надвірній: головний лікар Надвірнянської лікарні в‘їхав в Впіймали невловимого злодія, який півроку обкрадав надвірнянців ДТП: на трасі Івано-Франківськ-Надвірна зіткнулися Пара з Надвірнянщини стала переможцем шоу Дерев‘янко має більше десятка мільйонів доларів, багато євро, гривень і нерухомості Розбій в Надвірній вчинили четверо осіб у масках з револьвером і кийками СБУ викрила на хабарництві заступника керівника Надвірнянської прокуратури (фото) НАДВІРНА З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ - 1500 МЕТРІВ (ФОТО + ВІДЕО) Сім‘я Олександра Кеніза, незважаючи на кризу та війну, подорожує світом Куди поділися мільйони народного депутата України Юрія Дерев‘янко? Оля Фреймут завітала на Надвірнянщину перевірити шкільну їдальню (фото+відео) Герої весілля в

Українська правда

ДСЮШ

Вибори в ОТГ зробили "пасьянс" у Надвірнянській районній раді

У Постанові Надвірнянської районної виборчої комісії №39 від 9 листопада ц. р. йдеться про те, що 7 листопада ц. р. надійшла заява від Яворської Марії Михайлівни, обраної депутатом Надвірнянської районної ради за списком від Надвірнянської районної організації політичної партії ВО «СВОБОДА», в якій вона відмовляється бути депутатом Надвірнянської районної ради у зв’язку з обранням депутатом Ланчинської селищної ради в єдиному одномандатному окрузі №8. У заявах від 8 листопада ц. р. Хопти Романа Михайловича і Костика Олександра Дмитровича вони просять відмовити у їх реєстрації бути депутатами Надвірнянської районної ради, як наступного за списком кандидата від Надвірнянської районної організації ВО «СВОБОДА».
У заяві від 8 листопада ц. р. Гандзюк Дмитро Дмитрович просить зареєструвати його депутатом Надвірнянської районної ради, як наступного за списком кандидата від Надвірнянської районної організації ВО «СВОБОДА».
Враховуючи ці заяви і керуючись пунктом 2 частини 2 статті 5 Закону України та ст. 86 Закону України «Про місцеві вибори», Надвірнянська районна виборча комісія постановила:
відмовити у реєстрації у депутати Надвірнянської районної ради, як наступного за списком кандидата від Надвірнянської районної організації ВО «СВОБОДА», згідно із власними заявами Хопти Романа Михайловича і Костика Олександра Дмитровича.
Зареєструвати депутатом Надвірнянської районної ради Гандзюка Дмитра Дмитровича за списком Надвірнянської районної організації ВО «СВОБОДА».
У Постанові Надвірнянської районної виборчої комісії № 40 від 9 листопада ц. р. йдеться про те, що 8 листопада ц. р. надійшла заява від Гевкалюка Івана Михайловича, обраного депутатом Надвірнянської районної ради за списком від районної партійної організації «ВОЛЯ» у Надвірнянському районі Івано-Франківської області, в якій він відмовляється бути депутатом Надвірнянської районної ради у зв`язку з обранням депутатом Переріслянської сільської ради об`єднаної територіальної громади.
У заяві від 8 листопада ц. р. Гунда Андрій Олексійович просить зареєструвати його депутатом Надвірнянської районної ради, як наступного за списком кандидата від районної партійної організації «Воля» у Надвірнянському районі.
Враховуючи ці заяви і керуючись пунктом 2 частини 2 статті 5 Закону України та ст. 86 Закону України «Про місцеві вибори», Надвірнянська виборча комісія постановила:
зареєструвати депутатом Надвірнянської районної ради Гунду Андрія Олексійовича  за списком районної партійної організації «Воля» у Надвірнянському районі Івано-Франківської області.
Обидві постанови оприлюднити на інформаційному стенді Надвірнянської районної виборчої комісії, - інформує Народна воля.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2019
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2