Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

Михайло Іваночко виступив проти скорочення мережі бібліотек

10 червня 2016 року пройшло друге пленарне засідання п’ятої сесії Івано-Франківської обласної ради сьомого демократичного скликання.В залі присутні 71 депутат з 84. На порядок денний було поставлено близько 60 питань.

Засідання розпочалось врученням відзнак журналістам та посвідчень бійців-добровольців. Документ, що підтверджує статус бійців добровольчих формувань, отримало 15 захисників. Під час виходу бійців до президії, зал стоячи аплодував.
Після цього, депутати обговорили низку звернень обласної ради з актуальних питань сьогодення, серед яких зміни до обласного бюджету на 2016 рік.
Про звернення обласної ради щодо збереження бібліотечної мережі доповідав депутат обласної ради від депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Михайло Степанович Іваночко. Свободівець зазначив важливість даного питання, адже існує великий ризик закриття та оптимізації бібліотек. У зв'язку з проведенням реформи децентралізації влади, мережа публічних книгозбірень потрапила в зону ризику та є на межі знищення. Незважаючи на широкий спектр інформаційного простору, в селі бібліотека була і залишається центром культурного та освітнього розвитку. Михайло Іваночко наголосив : -"Влада повинна не скорочувати мережу бібліотек, а реформувати їх до сучасного рівня. Тобто наповнити бібліотеки широким асортиментом книг, особливо авторів сучасників, сприяти комп'ютеризації та технічному оснащенню бібліотек, підключенню їх до мережі інтернет". Однак, навіть за умов, коли українці борються за свою національну свідомість, дане питання набуло спротиву серед депутатів інших фракцій, які мотивували свою поведінку неактуальністю даної проблеми. Незважаючи на тривалі обговорення, дане звернення свободівця Михайла Іваночка було підтримане більшістю. Реакції працівників мережі публічних книгозбірень не довелося довго чекати. Уже після прийняття рішення вони одностайно подякували депутатам фракції ВО "Свобода" за висвітлення цієї проблеми, з надією на те, що влада прислухається до громадян і внесе поправки до Закону України про децентралізацію влади.
Зокрема Михайлом Іваночком було подано ще 4 запити, які стосувалися:
- ремонту дороги Ланчин - Середній Майдан;
- виділення коштів з екологічного фонду охорони навколишнього середовища для придбання машини по збору та транспортування побутових відходів марки МАЗ-5337 із заднім завантаженням для сіл Ланчинського куща;
- виділення коштів для влаштування водопроводу до житлового масиву по вул. 16 липня в селищі Делятин;
- стосовно вирубки лісу на території Майданського лісництва Делятинського держлісгоспу.
Одним із найважливіших питань, що розглядалися на обласній сесії, було створення комунального закладу «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни». Внісши деякі поправки до статуту, за ухвалу рішення проголосувало 70 депутатів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4