Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

Надвірнянські свободівці виступили проти ліквідації добровольчих рухів в Україні

"Не вбивайте добровольчий рух в Україні", саме з таким гаслом депутати фракції ВО "Свобода" у Надвірнянській районній раді виступили на черговій п'ятій сесії. Дане звернення перед початком засідання зачитав депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович.
Волонтер, боєць добровольчої чоти "Карпатська Січ" Василь Сенатович зазначив, що дана акція депутатської фракції ВО "Свобода" присвячена на підтримку всіх патріотичних сил та добровольчих батальйонів, які одні із перших у важку хвилину стали на захист Української держави. "Спочатку був ліквідований свободівський батальйон особливого призначення МВС "Січ", на сьогодні переслідується Правий сектор, є проблеми у батальйонів "Донбас", "Айдар", батальйону "ОУН" вже шиють "голландські картини" за розгромлення Ахметівського офісу та Руського банку. Сьогодні вже дійшла черга до 93-ї штурмової роти ОМБ "Карпатська Січ", яка була створена командиром "Легіону Свобода" Олегом Куцином позивний "Кум. З незрозумілих причин до бійців доведено розпорядження про розформування даного підрозділу".
Свободівець, як волонтер, здійснив кілька десятків поїздок на передові позиці східного фронту, під час свого виступу навів багато прикладів мужності бійців добровольчих батальйонів, які не боячись смерті, ставали в перші ряди та мужньо тримали в зимові дні оборону Донецького аеропорту. "Де логіка головнокомандуючого? Батальйони, які вміють, хочуть і можуть воювати розформовують, а на їх місце приходять мобілізовані, не завжди добре підготовлені. Таке ставлення до добровольців-патріотів і рішення про розпуск чоти, яке було прийняте вочевидь в кабінетах політиків, направлене на системне добивання владою всього добровольчого руху в Україні. Очевидно нашому "гаратну" так і владі, яка нічого не робить для закінчення війни не потрібне сильне духом патріотичне військо." - наголосив на завершення Василь Сенатович.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4