Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

ДСЮШ

Михайло Іваночко: "Ситуація в країні є наслідком поділу зон впливу олігархами"

Нещодавно депутати "свободівці", на запрошення журналістів, відвідали Надвірнянське телебачення. Депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко в інтев’ю місцевому телебаченню озвучив своє бачення на події сьогодення:
«Аналізуючи події в Україні та діяльність української влади і роблячи висновки, якщо не буде негайного перезавантаження влади, тобто призначення позачергових парламентських і   президентських виборів, то це може призвести до неповоторних процесів і ми можемо стояти на грані розвалу держави. Процвітає політична корупція, за допомогою якої до влади ввійшли ті, проти яких повстав народ, і хто не відповів за злочин минулих літ. Гарантом безкарного грабунку був і є український парламент, чиновники з дивовижною смикалкою, використовуючи хитромудрі схеми, які не можливо викрити.
Українська влада, на чолі з президентом, себе повністю дискредитувала, на всю країну і на цілий світ зганьбилася корупційними схемами та офшорними оборудками. В той час, коли в країні йде війна, сім олігархів між собою ділять сфери впливу. Парламент серйозно не працює, реформи не проводяться, зниження рівня життя населення призвело до розчарування та зневіри до діючої влади.
Свідченням того є моя нещодавня зустріч з громадою села Саджавка Надвірнянського району, селяни обурені, обдурені, каються, що на виборах підтримали діючу владу та президента, які через засоби масової інформації (всі канали знаходиться в руках олігархів) подають неправдиву інформацію,«зомбують» народ.
Путін через своїх агентів робить підривну роботу в середині країни. І є така інформація, що через наші кордони будуть запускати масово сепаратистів – заколотників, які будуть дестабілізувати ситуацію по регіонам. Налаштовувати місцеве населення проти нинішньої влади, піднімати бунти, і в той час коли народ доведений до відчаю, через «покращення життя», може призвести до непоправимого, до кровопролиття.                                                    
І я ще раз хочу наголосити, що лише швидке перезавантаження влади та перевибори президента через дострокові вибори, за новою виборчою системою, зможе привести до влади патріотів, що здатні подолати корупцію та відновити довіру до влади. А ще хочу звернутися до чинної влади - не мучте Україну, не знущайтеся над її народом, не доводьте його до голодного повстання, і не допустіть до кровопролиття! Слава Україні! Слава нашим Героям на передовій!»  

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4