Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

ДСЮШ

Іваночко сказав хто повиннен нести відповідальність за невиплату освітянам

Викликало непорозуміння питання по виплаті за престижність та індексацію освітянам Надвірнянського району за попередній рік. Чому саме по захищених статтях не була здійснена виплата, чи проведено службове розслідування щодо винних у цій ситуації? Відповідальність за порушення повинні понести керівники РДА та керівник відділу освіти.

Голова районної ради Іван Гурмак зазначив, що протягом місяця велися дискусії щодо цих виплат. З ініціативи голови Надвірнянського районної ради Івана Гурмака була проведена зустріч з головою обласної ради Олександром Сичем за присутності депутатів-свободівців обласної ради Василя Поповичем та Михайла Іваночка щодо виділення коштів для погашення заборгованості перед освітянами Надвірнянського району за грудень 2015 року. Як запевнив голова Івано-франківської ОДА кошти педагогам будуть виплачені в найкоротші терміни.
На сьогоднішній день прийшла офіційна відповідь від голови ОДА про виділення та перерахування коштів для вчителів.
Депутат обласної ради Михайло Іваночко, який першим підняв дане питання на сесії обласної ради ще в січні 2016 року зазначив: «Неодноразово я зустрічався з керівниками області, щодо даного питання. Адже не забезпеченість захищених статей бюджетних установ освіти створює напругу в трудових колективах, що фінансуються з освітньої субвенцій державного бюджету. Тому керівництву відділу освіти та адміністрації району потрібно було наперед врахувати дану проблему і якнайшвидше шукати шляхи їх вирішення, а не чекати до лютого 2016 року. Добре, що дане питання нами було піднято на районному та обласному рівні і за нашим наполягання воно вирішилося», - резюмував свободівець.
Як зазначено у відповіді на депутатський запит депутата обласної ради Михайла Іваночка за рахунок залишків коштів освітньої субвенції з обласного бюджету спрямовано 600 тис. грн. на Надвірнянський район для виплати за престижність та індексацію вчителям району за 2015 рік.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4