Українська правда

Михайло Іваночко: "На Яблуницький перевал через Делятин московські фури не пройдуть"

Надвірнянські свободівці активно долучилися до транзитної блокади вантажних автомобілів з Московії. Відновлення всеукраїнської акції спричинило рішення уряду про безперешкодне проходження російських фур українською територією.

«Безперешкодного пересування дорогами України вантажівок агресора ми не позволимо. В той час як наші побратими гинуть на східному фронті, коли Московія анексувала територію українського Криму, поки кремлівський карлик порушує весь світовий устрій та нехтує міжнародними домовленостями, ми, українці, що постраждали за віки від Московщини найбільше, не можемо допустити, щоб наша зрадлива влада ставила економічні та фінансові питання збагачення олігархів вище життя та здоров’я українців. Ми не маємо морального права допустити, щоб країна агресор вела економічну діяльність на нашій території. Тому на заклик нашого проводу свободівці відновили акції блокування московських фур", - розповідає Михайло Іваночко, депутат Івано-Франківської обласної ради.
Надвірнянські свободівці взяли під контроль відтинок шляху від Надвірної до Делятина та від Ланчина до Яремчі. Це дорога на Закарпаття через Яблуницький перевал зі сторони Стрия та з Чернівців.
"Ми розуміємо, що цей відрізок дороги не користується популярністю московських водіїв. Але ми перекриваємо їм всі можливі шляхи проїзду до Европи через нашу землю", - зазначають надвірнянські націоналісти.
В селиці Делятин на перехрестку доріг свободівці встановили спостережний пост за рухом транспорту та спорядили два мобільні екіпажі, які контролюють дорогу від Надвірної та від Коломиї.
Друга доба спостереження проходить в штатному режимі, московських фур поки не було, та ми готові до їхньої появи та до їхньої зустрічі.
Ми готові навіть в такий спосіб боронити нашу території, нашу землю від нашестя московського агресора. Бо ми живемо на СВОїй БОгом ДАній землі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4