Українська правда

ДСЮШ

Надвірнянські свободівці блокують дорогу, щоб не пустити російські вантажівки до країн ЄС

Активісти Надвірнянської районної організації ВО "Свобода" вже четверту добу чергують на трасі в селищі Делятин, для унеможливлення безперешкодного руху вантажного транспорту з державними номерними знаками Російської Федерації на Закарпаття, звідки той прямує до країн Європейського Союзу.

Як зазначив голова Надвірнянської районної організації ВО Свобода Михайло Іваночко, такі дії обумовлені тим, що у зв'язку з забороною в'їзду на територію Польщі російських вантажівок, одночасно збільшився їхній потік територією Закарпаття через українсько-румунський та українсько-словацький кордони.
"В той час, як сусідня Польща, демонструючи солідарність з українською нацією, а також Туреччина вже заборонили транспортувати російські вантажі територією своїх країн, українська влада продовжує потурати агресору. Зважаючи на те, що країна-агресор з 1 січня заборонила транспортування своєю територією вантажів з України через введення в дію економічної частини Угоди про Асоціацію України та Євросоюзу, закликаємо українських можновладців врешті-решт заборонити в'їзд російських вантажівок територією нашої країни й не створювати прецедентів, коли громадськість змушена в черговий раз перебирати на себе функції держави", - наголосив свободівець Михайло Іваночко.
Вчора на допомогу надвірнянцям приїздили побратими-свободівці з Коломийської районної організації. До акції також долучаються депутати, бійці російсько-української війни та жителі Прикарпаття.
Дана акція здобула підтримку не тільки місцевих мешканців, які всіляко намагались допомагати та підтримували їжею, гарячими напоями, дровами, а і звичайних туристів, які поверталися з відпочинку у Карпатах. Сім'я тернополян, повертаючись дорогою додому, пригостили присутніх на чергіванні смачними бутербродами та карпатським сиром.
Хочемо зауважити, що дана акція принесла користь і довкіллю. Весь час перебування наші свободівці не тільки чергували, а протягом трьох діб, прибирали навколишню територію. В сумі було зібрано 11 мішків зі сміттям.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4