Українська правда

ДСЮШ

Михайло Іваночко: "Державу поїдає корупція, а не війна на сході країни"

Державу поїдає корупція на всіх рівнях влади, а не війна на сході країни. Про це заявив депутат Івано-Франківської обласної ради від ВО «Свобода» Михайло Іваночко 4 лютого 2016 року, даючи інтерв’ю на місцевому телеканалі.
«На превеликий жаль корупція поїдає все. Як в уряді так і у вертикалі Президента, не хочуть робити нічого доброго для нашої держави, тільки прикриваються патріотичними гаслами та популістичними обіцянками. Щодня на армію виділяють великі гроші, але до бійців вони не доходять. Вони ідуть на нову поліцію, на охорону Авакова, Яценюка та Президента. Ще минулого року ми говорили, що цей уряд є корупційним та вимагали його негайної відставки. А сьогодні ж він сам сиплеться як «картковий» будинок», - зазначив Михайло Іваночко.
За словами свободівця влада довела людей до повного зубожіння.
«Як волонтер, що організовує і доставляє вантаж на передову закликаю громаду до співпраці на користь Української держави. Підняття цін на комунальні послуги та знецінення гривні б'ють по кишені кожного українця, але він останнє віддасть, щоб захистити свою державу. Цим і сильна українська нація, що в час важкого випробування та російсько-української війни згуртувалася у волонтерський рух, аналогів якому не було у світі. Допомагаючи армії на східному фронті, ми захищаємо всю державу».
Волонтерська організація Благодійний фонд «Свобода-Гідність-Перемога» активно працює на теренах району, допомагаючи нашим бійцям на передові. Волонтери кожного місяця відправляють автомобіль з вантажем та пересилають посилки побратимам "Новою поштою". До кінця цього тижня планується відправка чергового вантажу. Бійці потребують м'ясних продуктів, теплого одягу, термобілизни, спідньої білизни та засобів гігієни.
«Ми давно зрозуміли, що мир здобувається тільки перемогою, а не мирними планами і здачею територій, не псевдодомовленостями з терористами та спробою помилування бандитів. А протягуючи через парламент зміни до Конституції, держава автоматично визнає капітуляцію перед Кремлем. Це є зрада Української держави, зрада тих бійців, які воюють на східному фронті проти московської орди, тих які залишилися каліками, тих, які вже не встануть з сирої землі», - наголосив Михайло Іваночко.
Депутат привітав громаду Надвірнянщини із річницею створення Організації Українських Націоналістів. «3 лютого 1929 року було створено ОУН, але, на превеликий жаль, багато хто з нас про це не знає. Потрібно запровадити тематичні заходи по школах, організувати лекції, семінари. Історія формує свідомість та виховує майбутнє покоління, тим більш, що ми маємо з кого брати приклад - з тих "нескорених", які десятиліттями виборювали нашу Незалежність у часи визвольних змагань», - переконаний націоналіст.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4