Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

Ірина Кащенко: "Зміни до Конституції – суверенне право народу України, а не групки людей"

Зміни до Конституції – суверенне право народу України, а не групки людей. Про це 29 січня 2016 року заявила голова фракції ВО «Свобода» Ірина Кащенко під час сесії Надвірнянської міської ради.
Фракція ВО «Свобода» на черговій сесії звернулась із заявою до депутатів Надвірнянської міської ради про підтримку звернення до Верховної Ради України та Президента України з вимогою відхилити законопроект про внесення змін до Конституції України, який узаконює особливості здійснення місцевого самоврядування на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.
«Надання особливого статусу окупованим територіям не має нічого спільного із децентралізацією і суперечить Конституції України, а саме статті 2, у якій зазначено, що Україна є унітарною, тобто цілісною і недоторканою державою. Зміни ж до цієї статті можливі лише за участі усіх громадян, тобто шляхом референдуму. Ба більше, згідно з Основним Законом жодні нові проекти Конституції не можуть бути реалізовані в умовах воєнного стану, в якому фактично перебуває країна», – зазначила депутат від ВО "Свобода" Ірина Кащенко.
Окрім того, свободівка наголосила на змінах, які запропоновані щодо безумовної амністії сепаратистам, фактичним убивцям наших патріотів, яких ми ще й маємо утримувати за умови затвердження цих змін. «Зміни до Конституції – суверенне право народу України, а не групки людей, які діють фактично під диктовку агресора і окупанта з ігноруванням волі самих українців» - наголосила на завершення депутат.
Заява фракції ВО «Свобода» було підтримано депутатами Надвірнянської міської ради.
Депутат-свободівець Мирослав Гнідик подав звернення про перенесенню автостанції з центру міста по вул. Княгині Ольги. Дане звернення вже не вперше розглядається на сесії. Депутати підтримують звернення, а водії не виконують дане рішення. Як зазначив Мирослав Гнідик: «Це б розвантажило центральну частину міста, де завжди людно. Тим бач, що по цій вулиці знаходиться одна із найдавніших церков «Воздвиження Чесного Хреста».
3 лютого, у середу о 13:00 год у залі засідань депутати планують продовжити розгляд та вирішити дане питання.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4