Українська правда

Люди "ВОЛІ" почали ламати корупційні схеми на Надвірнянщині, і одразу отримали спротив – Дерев'янко

Народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко вимагає від поліції, прокуратури і СБУ Надвірнянщини перевірити факт руйнування поребриків в Надвірній, який виглядає як помста заінтересованих осіб та завдає шкоди інтересам громади, а також притягнути винних до відповідальності.
Відповідні звернення нардеп надіслав до начальника Надвірнянського відділу поліції в Івано-Франківській області Івана Кавінського, Надвірнянського міжрайонного відділу Управління СБУ в Івано-Франківській області та прокурора Надвірнянського району Назарія Грицюка.
Депутат повідомив, що в ніч з 13 на 14 грудня 2015 року по вул. Ломоносова в місті Надвірна Івано-Франківської області, неподалік Надвірнянської школи №4 невідомі вчинили правопорушення – пошкодили бетонні поребрики, що напередодні були встановлені Приватним підприємцем Білоусом І.М.
За інформацією депутата, капітальний ремонт тротуару по вул. Ломоносова в Надвірній здійснюється за кошти місцевого бюджету. "Спочатку вказані роботи мало здійснювати ПП «Сервіс-сім», цінова пропозиція якого становила 78250 грн. Проте, на засіданні Бюджетної комісії Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області депутатом міської ради, головою депутатської фракції Політичної партії «ВОЛЯ» Володимиром Монастирецьким було виявлено, що вартість матеріалів та робіт, вказаних ПП «Сервіс-сім», явно завищена", - підкреслив нардеп.
"Люди "ВОЛІ" зайшли у міську раду і почали ламати корупційні схеми, і одразу отримали таку реакцію", - переконаний Дерев'янко.
Депутат зазначив, що бюджетна комісія Надвірнянської міської ради розглянула інші пропозиції та надала перевагу приватному підприємцю Білоусу І.М., який вказав цінову пропозицію в сумі 65251 грн. 04 коп., що майже на 13 тис. грн. нижча від цінової пропозиції ПП «Сервіс-сім».
"Таким чином, було зекономлено кошти місцевого бюджету", - підкреслює парламентар.
Він зазначив, що 12 грудня приватний підприємець Білоус І.М. встановив зазначені бетонні поребрики.
"Проте, уже зранку 14 грудня було виявлено, що бетонні поребрики перевернуті та пошкоджені", - обурився Дерев'янко.
"Незрозумілими є мотиви таких дій, оскільки особи, що вчинили вказане вище правопорушення, жодного поребрика не викрали, а лише пошкодили їх. Вказане дозволяє припускати, що такі дії вчинені з мотивів помсти заінтересованими особами", - вважає народний депутат.
Він зауважив, що цей факт має ознаки правопорушення та завдає шкоди інтересам громади м. Надвірна Івано-Франківської області.
Тому депутат просить начальника відділу поліції внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати досудове розслідування за фактом пошкодження поребриків по вул. Ломоносова в м. Надвірна Івано-Франківської області.
Також депутат вимагає вжити заходів щодо забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом пошкодження поребриків по вул. Ломоносова в м. Надвірна Івано-Франківської області (неподалік Надвірнянської ЗОШ №4); притягнути винних осіб до відповідальності; взяти вирішення вищезазначеного питання на особистий контроль.
Від прокурора та СБУ Дерев'янко вимагає перевірити викладені факти та вжити заходів щодо встановлення та притягнення до відповідальності осіб, винних у пошкодженні поребриків по вул. Ломоносова в м. Надвірна.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4