Українська правда

ДСЮШ

Депутати-свободівці озвучили заяви про відповідальність уряду Яценюка за псевдореформи

11 грудня 2015 року на черговій сесії Надвірнянської районної ради з ініціативи фракції ВО «Свобода» депутати підтримали заяву щодо розгляду Верховною Радою питання відповідальності Кабінету Міністрів України під керівництвом А. Яценюка за провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, небажання боротися з корупцією та наміри розпродати державне майно в умовах війни.

«Результатом року діяльності уряду на чолі з Прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком, який прийшов до влади на крові героїв Революції гідності та російсько-української війни, стало скажене зростання цін на комунальні послуги та урізання соціяльних стандартів. Кабмін на чолі з лідером "Народного фронту" відзначився намаганнями розпродати стратегічні та прибуткові підприємства і землю сільськогосподарського призначення. Буденною реальністю стало свавілля каральних органів, переслідування політичних опонентів, кидання за ґрати націоналістів - учасників війни, революції та волонтерів. Замість того, щоб вживати дієві управлінські заходи для реанімації економіки та покращення якості життя українців, Арсеній Яценюк та його уряд займалися лише імітацією реформ, лобіюванням інтересів олігархічних кланів, знищенням політичних конкурентів», - йдеться у заяві.
Слід зазначити, що «крім зовнішньої агресії, яку здійснює Росія, в Україні наявна ще й внутрішня агресія - корупція, безвідповідальність, хабарництво, а також неефективна, бездіяльна, нечесна влада. Зараз вона намагається під будь-якими приводами залишитися. Вигадує нісенітниці про свою незамінність і унікальність. Стверджує, що проводить реформи. Насправді ж гнилу сутність нинішніх керманичів України помітно неозброєним оком. Уряд Яценюка - це уряд не національного порятунку, а уряд зраджених сподівань українців на гідне життя.»
Також депутати одноголосно підтримали заяву націоналістів проти політичних репресій та реваншу негідників, в якій засуджено безпідставні затримання і арешти членів патріотичних організацій та партій, активістів волонтерського руху та учасників добровольчих підрозділів.
Представники держави замість того, щоб судити представників режиму Януковича, які віддавали накази розстрілювати майданівців, учасників злочинів на майдані, членів сепаратистського руху в Україні та інших злочинців, взялися за патріотів та націоналістів, котрі стояли на захисті держави від ворогів. «На жаль, нинішня влада відійшла від своїх передвиборчих зобов’язань та виконання вимог Революції Гідності і, фактично, продовжує антинародні практики режиму Януковича. Штучно гальмуються антикорупційні реформи, досі не проведена реальна люстрація чиновників, суддів та правоохоронців, ставленики регіоналів досі займають керівні посади в уряді Яценюка, МВС, судах та прокуратурі, влада продовжує обслуговувати інтереси олігархів, а її соціально-економічна політика призвела до масового зубожіння українців. Така політика держави є неприйнятною і має бути змінена.
Напередодні ці ж заяви підтримали на черговій сесії депутати Надвірнянської міської ради, які озвучила голова фракції ВО «Свобода» Ірина Кащенко.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4