Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

ДСЮШ

Володимир Шкварилюк: Кабміну потрібно дати можливість повністю реалізувати розпочаті реформи

Напередодні анонсованого звіту Уряду, який має відбутися 11 грудня, у інтерв’ю народний депутат України двох останніх скликань, голова Івано-Франківського обласної організації Політичної партії «Народний фронт» поділився своїми думками про взаємодію Верховної Ради та Кабінету Міністрів, роботу Уряду Яценюка та критику деяких політиків на дії Кабміну.

– Володимир Васильович, наша країна поволі входить у фазу новорічних та різдвяних свят, а в політичному житті все більше лунає тема прийняття бюджету на 2016 рік. Ви, як секретар бюджетного комітету, які прогнози, чи буде головний фінансовий документ держави, як торік, прийматися «під ялинку»?

Документ був прийнятий хоч і «під ялинку», але ми бачимо виконання бюджету попри критику тогочасних популістів. Розумію, що цього року популістів стане ще більше, які шкодитимуть Прем’єр-міністру.

Минулого тижня Уряд направив до Верховної Ради проект закону «Про державний бюджет на 2016 рік». Серед його ключових показників це:збільшення соціальних стандартів та видатків на забезпечення національної безпеки і оборони (передбачено 100 млрд. гривень), водночас нагадаю, що такі кошти злочинним урядом Азарова просто кралися. Прогнозований дефіцит бюджету на рівні 3,7%. Що стосується його прийняття, то вважаю, що держбюджет повинен ухвалюватися разом із податковою реформою. Це дозволить нашій країні в подальшому досягнути реальних перетворень. Тому бюджет однозначно буде прийнятий і працюватиме на благо українського народу.

– А як щодо альтернативного законопроекту податкової реформи авторства голови комітету податкової та митної політики ВРУ Ніни Южаніної?

Будь-який проект податкової реформи повинен передбачати не тільки зниження податків. Адже основна проблема – не ставки, а адміністрування податків. Якщо хтось пропонує радикально знизити ставки, він повинен запропонувати також радикальне зниження витрат держбюджету, а це третина, понад 200 млрд. гривень. Натомість урядовий варіант податкової реформи передбачає скорочення витрат держбюджету на близько 60 млрд. грн., насамперед за рахунок оптимізації логістики витрат, значна частина яких уже перейшла на місцеві бюджети після децентралізації.

– Говорячи про бюджетну децентралізацію, як ви оцінюєте її результати?

 Оцінювати будь-які реформа доволі складно, зважаючи, що часу минуло надто мало часу. Приміром, перші результати реформ у Польщі з’явилися більш як через 5 років і це за умови постійної підтримки з боку Заходу.

Завдяки роботі діючого Уряду Арсенія Яценюка створюється підґрунтя для якісних змін держави у перспективі найближчих трьох-п’яти років. Що стосується бюджетної децентралізації, то запропоновані зміни до бюджету 2015 року призвели до росту доходів місцевих бюджетів на 38%, а це 44,6 млрд. грн. Місцеві бюджети отримали гроші для будівництва доріг, ремонтів лікарень та шкіл, доплат бюджетникам. Крім того, на приклад, Івано-Франківська область у 2015 році попри бюджетну децентралізацію отримала на розвиток близько 1 млрд. грн. в тому числі на ремонт доріг та інші об’єкти соціально-економічного значення. За всі попередні роки незалежності України наша область не отримувала таких коштів, які виділив Уряд Яценюка.

– Суспільство досить суперечливо сприйняло запропоноване владою одне з нововведень – підвищення тарифів на комунальні послуги. Що Ви можете сказати з цього приводу?

Перед тим, як відповісти на ваше запитання, хочу розповісти про одну картинку, яка мені запам’яталася. Чимось вона показує суть справи. На трибуні стоїть виступаючий, який запитує у натовпу «Хто хоче змін?» і всі піднімають руку. На другій картинці цей виступаючий запитує «Хто готовий змінюватися?» – жодної руки. Так сталося і у випадку реформи у тарифній сфері. Нам у спадок від Радянського Союзу залишилася ЖКГ у дуже жахливому стані. Протягом 23 років незалежності, коли енергоресурси були дешевими, ніхто не займався енергозбереженням та енергоощадністю. Нас просто «садили на газову голку».

Зміна зовнішньополітичних орієнтирів після Революції Гідності змусила нас платити ринкову ціну за енергоносії, а тому і Уряд вдався до непопулярного кроку – доведення тарифів на житлово-комунальні послуги до рівня ринкових. Власна незалежність дешевою не буває. При цьому головний принцип – соціальної справедливості було збережено. Багаті, які мають великі будівлі, платять повну вартість за надання житлово-комунальних послуг. Малозабезпечених держава підтримала.

Реально запрацювала програма надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг – майже 5 млн. родин отримують допомогу від держави. Непоодинокі приклади, коли сім’я, яка отримувала субсидію минулого року, цього року сплачуватиме навіть менше. На це Уряд виділив 24,5 млрд. грн. Наступного року видатки на субсидії планується збільшити майже вдвічі, до 40 млрд. грн.

– Пригадую, Арсеній Петрович напередодні минулого опалювального сезону казав, що в домівках «тепло не буде, але не замерзнемо». Як зараз виглядає ситуація з запасами газу у сховищах? 

Повторюся, незалежність держави дешевою не буває. За останні два роки ми позбулися залежності від поставок російського газу. Україна диверсифікувала поставки «блакитного» палива від західних сусідів. Якщо раніше ми експортували з Росії 95% потрібного нам газу, то на кінець минулого року цей обсяг складав вже 30%. Команда Яценюка вперше в історії гарантувала енергетичну безпеку України, підготувала вже два опалювальні сезони. І це – після загарбання агресором 65 з 90 шахт та різкого загострення кризи неплатежів.

Нині в газосховищах України накопичено 17 млрд. куб. м. газу, а на складах ТЕС – більше 2 млн. тон вугілля. Ціна імпортного газу зменшилася з $458 до $250, а наступного року  очікується зменшення взагалі до $200 за тисячу кубометрів. Російські компанії усунено з проекту добудови нових енергоблоків Хмельницької АЕС, інвестори з інших країн виявили зацікавленість зайняти їх місце. Кабмін розпочав реальну реформу внутрішнього ринку газу, усунувши посередників при імпорті й реструктуризуючи постачальників. Це перший український уряд, який забезпечив реальну енергетичну незалежність України від Росії. Держава готова до зими. Кремль вже ніколи не шантажуватиме Україну газом.

– В Україні протягом 10 місяців 2015 року не зростала мінімальна заробітна плата. Як ситуація з соціальними виплатами виглядатиме в наступному році?

Погоджуюсь,замороження соціальних стандартів – це був вимушений крок. Але давайте поглянемо, що цьому передувало. Після втечі Януковича, у лютому 2014, державна казна була пограбована, а на її рахунках було лише 108 тис. грн. Сьогодні ж ця цифра складає більше 45 млрд. грн. Агресія та втрата частини території України спричинили падіння економіки, виведення інвестицій закордон, що спричинило падіння курсу гривні. Дефолту країни вдалося уникнути лише завдяки взаємодії з МВФ (отримано 6,7 млрд. доларів) та заходам вимушеної оптимізації.

Для пересічних громадян, неспеціалістів, результати роботи уряду можуть бути непомітні. Однак, уряд Яценюка – «рятувальний», якому вдалося зберегти фінансову й бюджетну системи України в умовах війни й падіння світових цін на ключові статті українського експорту: продовольство, метал та залізну руду. В країні виплачуються пенсії й зарплати. Загалом же, внаслідок збільшення прожиткового мінімуму, зросли понад 80 видів соціальних виплат, допомог, компенсацій, стипендій тощо для більш як 12,5 мільйонів громадян.

Хочу також відзначити роботу казначейства. До прикладу, за часів прем’єрства Азарова всі платежі, що надходили в казначейство пропускалися в «ручному» режимі. Натомість сьогодні проплати відбуваються в повному обсязі швидко і без жодних затримок.

А щодо соціальних виплат у наступному році, то хочу відзначити, що в України є достатня фінансова подушка і достатні ресурси для того, щоби втримувати стійкість. Гарантією цього є золотовалютні резерви Національного банку, які на сьогодні зросли до близько 15 мільярдів доларів США, попри всі нарікання на Уряд.

Насамкінець хочу наголосити, що діючий Уряд сформований коаліційно і міністри в ньому, це не міністри Яценюка, а представники партій, що входять в коаліцію. Тим хто тільки критикує, хочу запропонувати перейти від слів, до реальних кроків і пропозицій задля вдосконалення і пришвидшення реформаторських кроків. Це стосується й політиків, що приїхали з інших держав і представляють президентську вертикаль влади. Таким політикам можу відповісти лише одне: людина, яка зреклась громадянства рідної країни, ніколи не станеш рідним для іншої країни.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4