Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

Юрій Бабій: Запорукою вдалих реформ в Україні має стати командна робота Уряду і Парламенту

27 листопада минув рік, як приступив до роботи парламент VIII скликання. Про підсумки роботи, що вдалося, що планується ще зробити, а також про оцінку роботи Уряду Яценюка мали змогу запитати у народного депутата України, члена Фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Юрія Бабія.

Кореспондент: Свою роботу у Верховній Раді Ви розпочали на два місяці пізніше – у січні 2015 року. Перед тим, Ви були обрані депутатом Івано-Франківської обласної ради. Що спільного, а що відмінного у роботі цих двох структур Ви можете відзначити?

Юрій Бабій: Якщо відкинути відмінності функціональних обов’язків, що розділяють дані установи, то я б виділив об’єм відповідальності. Перебуваючи депутатом обласної ради, ти турбуєшся за добробут певної локальної громади. Натомість, мандат депутата Верховної Ради, змушує думати глобальніше, прийняті рішення впливають на долі всіх громадян, в тому ціна похибки значно вища.

Кор.: Згідно руху «Чесно» Ваша фракція є однією з найдисциплінованіших. Проте не всі партнери по коаліції є настільки активними.

Ю.Б.: Погоджуюсь. Рік тому була створена коаліція, підписана коаліційна угода, обрано Уряд. Голосування показують, що попри задекларовані наміри та гасла, частина політичних сил дозволяє собі критикувати, не пропонуючи конструктивної альтернативи. Уряд це не тільки Арсеній Яценюк, це і міністри, які були призначені від інших політсил. А отже і тягар відповідальності за успіхи та невдачі має лягти на всю коаліцію. Якщо бути відвертими, то представниками «Народного фронту» у Кабінеті-Міністрів є міністр Внутрішніх Справ Арен Аваков та міністр Юстиції – Павло Петроенко. Власне у цих міністерствах ми можемо бачити поступ реформ. І якщо, про реформу поліції говорити трохи зарано – має минути певний час, щоб побачити її в дії, то щодо юстиції можемо відзначити відкриття інформації та запровадження електронної взаємодії між громадянами та чиновниками (загальнодоступні в Інтернеті реєстри Мінюсту, електронні закупівлі, тощо).

Кор.: Продовжуючи тему реформ, як Ви вважаєте, чому ряд реформ вдалося прийняти і втілювати, а частина зависла у владних кабінетах? Поясніть чому?

Ю.Б.: Реформа – спільна справа всієї української влади. Без підтримки коаліції в парламенті Уряд не може впроваджувати реформи, і навпаки. Вважаю, що запорукою вдалих реформ в Україні має стати командна робота Уряду і Парламенту. До прикладу, станом на  23 листопада 2015 року у Верховній Раді «зависли» 337 законопроектів, поданих Кабміном, серед них надважливий проект нового Податкового кодексу, Закон Про державну службу. У парламенті багато популізму: більше зусиль витрачається на розхитування коаліції й уряду, аніж на продуктивну роботу. Ми сподіваємось на більш активну співпрацю наших партнерів по коаліції.

Кор.: Які головні здобутки Парламенту і Уряду у цьому році, що минає, Ви б могли відзначити?

Ю.Б.: Перш за все хочу наголосити, що у лютому 2014 року, одразу після втечі Януковича, коли на рахунках казначейства знаходилося лише 108 тис. гривень, уряд Арсенія Яценюка втримав державу від економічного колапсу. Паралельно, з нуля починалася розбудова нової української армії. Сьогодні Україна витрачає на Збройні Сили 5% ВВП – це 90 млрд. грн. Що стосується сьогодення, то у цьому році було збільшено мінімальну зарплату та пенсію. У наступному році Уряд також планує підвищити розміри мінімальних зарплат та пенсій – у середньому на 15%, що в масштабах країни дорівнює кількадесят мільярдів гривень. Вперше в історії України наша країна відповідально ставиться до своїх боргових зобов’язань, це визнала й Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард під час візиту в Києві у вересні. Урядом проведено перемовини та досягнута домовленість з кредиторами про списання 20% боргу - 3,8 млрд. доларів та відтермінування виплат по тілу кредиту на 4 роки.

Також розпочато процес передачі повноважень з «гори» на місця – це владна і бюджетна децентралізація. Місцеві бюджети отримують додаткові ресурси, які вони можуть спрямувати на розвиток громад: будівництво доріг, ремонт садочків, медицина та освіта. Зокрема, в цьому році фінансовий ресурс місцевих бюджетів зріс на 43,8% в порівнянні з минулим роком.

Коли я працював на посаді голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій Івано-Франківської обласної ради, то область мала значно менше ресурсу. Тепер, до прикладу, за підсумками виконання місцевих бюджетів за 10 місяців поточного року дохідна частина місцевих бюджетів Івано-Франківської області збільшилася на 50,6% більше ніж за аналогічний період минулого року. В той же час, доходи обласного бюджету зросли на 21,2% до попереднього року. Що і було головною метою децентралізації влади.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4