Виставка картин Галини Винник 2020

Українська правда

ДСЮШ

Гурмак: "Час забути про старі радянські рудименти, корупцію, хабарництво, угодовство та прислужництво"

Як повідомлялося, 3 грудня 2015 року відбулося перше засідання Надвірнянської районної ради 7-го скликання, на якому головою районної ради обрано свободівця Івана Гурмака. Так за результатами голосування, 20 депутатів віддали свій голос за кандидатуру свободівця Івана Гурмака, кандидата від "БПП" Сергія Волошина підтримали 9 голосів, 6 бюлетнів визнали недійсними.

В своїй першій промові Іван Гурмак зазначив: "Хочу подякувати жителям нашого районну, які довірили свої голоси ВО "Свобода", я виправдаю вашу довіру своє роботою. На новій посаді працюватиму виключно у інтересах усієї громади Надвірнянщини. На цій посаді моїми головними пріоритетами стануть прозорість і відкритість влади. Важливо, щоби кожен розумів, що депутату громада надала величезний кредит довіри, який ми виправдаємо тому, що «Свобода» ніколи не зрадить. Мої двері будуть відкриті для кожного мешканця району. Я завжди готовий чути критику та поради, тож закликаю кожного до конструктивної роботи».
Новообраний голова переконаний: - «Нове призначення це в першу чергу шанс для мене як для націоналіста працювати для громади. Зроблю все можливе, щоб показати якісно новий рівень роботи, щоб захистити права українців на СВОїй БОгом ДАній землі».
Націоналіст застеріг, що не потерпить корупції та брехні. «Час забути про старі радянські рудименти, корупцію, хабарництво, угодовство та прислужництво. Ми повинні працювати якісно, злагоджено і тільки для людей. Тільки так ми доб’ємося змін в країні, зможемо змінити життя кожного українця зокрема», – зазначив свободівець.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4