Українська правда

Відбулася конференція Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"

13 листопада 2015 року у Надвірній відбулася районна конференція ВО «Свобода» за участі голови Івано-Франківської обласної організації Василя Поповича, під час якої свободівці обговорили результати виборів до органів місцевого самоврядування, які відбулися 25 жовтня цього року та визначили завдання на подальшу роботу Надвірнянської районної організації «Свобода».
На конференції були присутні представники сільських та селищних осередків. В роботі конференції взяв участь голова Івано-Франківської обласної молодіжної організації ВО «Свобода» Олег Понайда, боєць 4-го батальйону оперативного призначення Національної Гвардії України Олег Туєшин, а також кандидати до місцевих рад, які балотувалися від ВО «Свобода».
Роботу конференції розпочав голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода», Михайло Іваночко. Очільник ще раз подякував всім, хто брав участь у виборчій компанії. «Сьогодні громада Надвірнянщини, проголосувавши за представників ВО «Свобода», вкотре довірила свій вибір націоналістам. Все наше життя проходить під гаслом «УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!», всі наші досягнення ми приносимо на користь громаді. Завжди, при будь-яких обставинах, ми ніколи не зраджували, не відступали і залишимося надалі відданими національній ідеї», - наголосив голова районної організації.
Делегати конференції обговорили пропозиції та зауваження, щодо ведення виборчої компанії на місцевих виборах. Всі висловлені пропозиції взяті до уваги для подальшого покращення роботи партійного осередку.
Як зазначив голова обласної організації Василь Попович, що «Свободівці чітко повинні розуміти своє позиціонування, яке абсолютно нічим не відрізняється від того, що насправді озвучувалося зі сцени Майдану: «Ми виступаємо проти цього режиму, ми виступаємо проти олігархів, за люстрацію, за зниження тарифів, проти майбутньої московської окупації, за збереження та укріплення національної ідентичності українців. Ми повинні тримати цю свою ідеологічну лінію, тобто зберегти національну ідею, як ідею державності».
До делегатів звернувся голова обласної «Молоді Свободи» Олег Понайда, який закликав молодь організовуватися та разом ставати на захист прав та свободи українців. «Роль молодіжного руху в «Свободі» і в Україні загалом є надзвичайно важливою. Найкращі менеджери, організатори, партійні діячі, депутати - це є ідейні люди, що прийшли з молодіжного середовища. У Надвірнянському районі є потужний людський ресурс, для формування згуртованої та динамічної команди «Молоді Свободи». Ми маємо активізуватися і поглибити нашу діяльність, для отримання вагомого ефекту у вигляді підтримки як політичної партії «Свободи», так і зростанням численності молодих активістів», - наголосив свободівець.
Окрема увага конференції буда наголошена на необхідності подальшої розбудови місцевих осередків й активізації діяльності на місцях, тим більше, що відбулися місцеві вибори, і новообраним депутатам та їх помічникам потрібно іти до людей та шукати шляхи розв’язання проблем місцевих громад.
Керівники організації довели до відома учасників конференції задачі і шляхи розвитку місцевих осередків. Керівники та члени сільських, селищних осередків обговорили накази та пропозиції з розвитку партійної структури.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4