Українська правда

ДСЮШ

Надвірнянські свободівці вимагають оновити список реєстру виборців

Остання 35 сесія Надвірнянської районної ради шостого демократичного скликання відбулася 5 листопада 2015 року. Депутати оперативно розглянули більше десяти питань, серед головного виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року та внесення змін та доповнень до основного кошторису району. Також місцеві обранці внесли зміни до дев’яти районних цільових програм.
Не обійшлося на сесії без депутатських запитів. Фракція ВО «Свобода» на черговій сесії підняли питання ведення реєстру виборців у Надвірнянському районі. Як зазначив депутат Михайло Іваночко під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року у дільничних виборчих комісіях стикнулися з проблемою неякісних списків виборців, в котрих продовжують знаходити «мертві душі», а окремі виборці під час голосування не знаходять себе в списках. «Кожен українець в нашій державі має право голосу. І не залежно кого виборець підтримає ми, як народні обранці повинні забезпечити волевиявлення кожного. Займаючи рік тому посаду голови РДА, разом із свої заступника та сільськими головами після виборів Президента 2014 року ми опрацювали список виборців по кожному населеному пункту і подали його у відділ з реєстру виборців. Не розумію з яких причин на місцевих виборах опинилися старі списки виборці.» - наголосив націоналіст.
Депутат-свободівець, житель с. Стримба Сергій Штогрин розповів: «Це повторюється щоразу від виборів до виборів. Вважаю, що причиною такого стану речей є неякісна робота відділу ведення реєстру виборців Надвірнянської РДА та її керівника Гільтайчука М.Р. Крім того, до мене, як до депутата районної ради, зверталися голови дільничних комісій, зокрема голова дільничної виборчої комісії №260531 с. Стримба та повідомив, що незважаючи на численні звернення до відділу ведення реєстру виборців частина мешканців села Стримба так і не змогли проголосувати. На численні зауваження та звернення голів дільничних та територіальних комісій до начальника відділу реєстру виборців Гільтайчука М.Р. не отримували розуміння та чули у свою адресу погрози.»
Так Михайло Іваночко подав депутатський запит до голови Надвірнянської районної державної адміністрації Олександра Кеніса особисто проконтролювати даний запит. «Враховуючи вищевикладене, прошу провести службове розслідування з приводу діяльності відділу ведення реєстру виборців Надвірнянської РДА, відповідності начальника відділу займаній посаді Гільтайчука М.Р. та притягнути винних до відповідальності.» - зазначив свободівець, - інформує прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Вересень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4